Projekt LOVE

AEROBIC POD CHMURKĄ

Podsumowując warsztaty z aerobicu w ramach Lokalnego Ośrodka Wiedzy i Edukacji dla mieszkańców Gminy Prudnik przy Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Moszczanka można stwierdzić iż wszystkie potrzeby ruchowe uczestników podejmowane były świadomie, dobrowolnie i z entuzjazmem.

Z każdymi następnymi ćwiczeniami widać było większy zakres ruchu, więcej  możliwości i poprawę ogólnej kondycji organizmu.

Muzyka była bardzo ważnym elementem. Twórczo oddziaływała na psychikę i całe ciało człowieka. Poprzez taniec połączony z ćwiczeniami różnego typu wyrobiliśmy w sobie lepsze poczucie rytmu, swobodę i płynność ruchu.  Wzmocniliśmy poszczególne partie mięśniowe. Została poprawiana koncentracja i koordynacja ruchowa. Uczestniczki były odprężone i zrelaksowane. Same korzyści!

A przecież w dzisiejszym świecie należy się zatrzymać choć na chwilę i zadbać o siebie samego...?!

Czyż nie...?!

Gorąco zachęcam do spędzania swojego wolnego czasu aktywnie. Ruch nawet w minimalnej dawce zawsze jest dobrem dla naszego organizmu.

Pozdrawiam i Dziękuję

Marta Borko-Ciesielska

Dziś: czwartek, 9 maja 2024r. r., 130 dzień roku.

Imieniny: Bożydara, Grzegorza, Karoliny

Rozwodowi najlepiej zapobiec zawczasu, a mianowicie już przed ślubem.

- Joseph Murphy