WARSZTATY TAŃCA TOWARZYSKIEGO

Warsztaty tańca towarzyskiego dla dorosłych to przedsięwzięcie realizowane od kwietnia 2021 roku w Szkole Podstawowej w Moszczance w ramach projektu Lokalnego Ośrodka Wiedzy i Edukacji.

Pozytywna energia, oderwanie od powagi codzienności, budowanie świadomości własnego ciała, możliwość zwiększenia sprawności i poprawy koordynacji. Takie możliwości otwierają się przed  uczestnikami warsztatów, które przeznaczone są dla wszystkich par pragnących bawić się tańcem i wyróżniać się na parkiecie podczas imprez tanecznych. W trakcie zajęć poznajemy min. salsę, sambę, cha cha cha, walczyka (wersja użytkowa walca wiedeńskiego), sambę disco (uniwersalny taniec, który możemy tańczyć do większości utworów muzyki disco i pop) i wiele innych. Proste kroki łączymy w efektowne układy co  pozwala czerpać z tańca nieskrępowaną radość, a przy tym pięknie prezentować się na parkiecie.

Założenia programu tych zajęć odzwierciedlają cel projektu LOWE, akcentujący aspekt aktywizowania społeczności lokalnej na rzecz rozwoju tych umiejętności, które stanowią podstawę uczenia się przez całe życie.

Daniel Purzycki

Dziś: sobota, 27 kwietnia 2024r. r., 118 dzień roku.

Imieniny: Zyty, Teofila, Felicji

W polityce cała sztuka polega na tym, aby mieć dobre oczy i umieć wykorzystać ślepotę innych.

- Emil Zola