SERDECZNIE WITAMY NA NASZEJ NOWEJ STRONIE INTERNETOWEJ. WIERZYMY, ŻE SPEŁNI ONA PAŃSTWA OCZEKIWANIA I DOSTARCZY BIEŻĄCYCH INFORMACJI O NASZEJ SZKOLE
Marzena Kędra - Dyrektor Szkoły

„Spotkanie z Mikołajem”

Dnia 07.12.2018 r. dzieci z naszego przedszkola spotkały się z Świętym Mikołajem.
News Wizyta Mikołaja to jeden z  najbardziej oczekiwanych  przez dzieci dni w roku. Kolejny rok witaliśmy Mikołaja w Wiejskim Domu Kultury w Moszczance. Tańce, konkursy i zabawy ruchowe z animatorką wprawiły dzieci w radosny i świąteczny nastrój. Przedszkolaki bardzo chętnie uczestniczyły w zabawach. Po zakończonych atrakcjach dzieci nadsłuchiwały dźwięku dzwoneczków, które słychać było już z daleka i świadczyło to o tym, że zbliża się nikt inny, jak Święty Mikołaj we własnej osobie.  Wszystkie dzieci były bardzo szczęśliwe, (...)
Data: 2018-12-12

PRZYGOTOWANIA DO ŚWIĄT…. W ŚWIETLICY

News

Jak widać….. praca wre…. Na zajęciach świetlicowych nasi uczniowie wykonują piękne ozdoby świąteczne. Dzięki wspólnej pracy zapanował u nas prawdziwie świąteczny nastój.

wychowawcy świetlicy szkolnej

Data: 2018-12-10

XIII Ekologiczny Turniej Mikołajkowy – „Przygoda na lodowym zamku”

Jest wiele momentów w życiu dziecka, które wywołują dziecięcą radość, uśmiech. W naszej rodzinnej szkole w Moszczance emocje dziecięce znalazły swoje odbicie podczas turnieju organizowanego tradycyjnie 6 grudnia, kiedy to św. Mikołaj ze swoimi Śnieżynkami przyjechał na rowerze (prawdziwie ekologiczny pojazd).
News Zaskoczył nas swą obecnością i bacznie przyglądał się „wyczynom” ekologiczno-świątecznym uczniów klas I-III. Były „Wyścigi gazet na sznurku do kosza”, „Cukierki na słomce” (aż brakowało powietrza w płucach), „Bombki ekologiczne” z płyt CD, „Wyścigi zaprzęgów reniferów” w drodze do pojemników (segregacja śmieci) i co tu dużo mówić, radości, co nie miara. Za każde wykonane zadanie ( zapewniam… wszystkie były ocenione przez komisję, jako poprawne) każdy zespół (...)
Data: 2018-12-10

„Hej ludzie idą święta klasa VI uśmiechnięta”

W piątkowy (a dla nas jeszcze mikołajkowy wieczór) spotkaliśmy się w szkole aby wspólnie przygotować świąteczną dekorację klasy, wykonać ozdoby choinkowe oraz razem ubrać choinkę.
News Oprócz ozdób wykonaliśmy świąteczne kartki, które sprzedawane będą na kiermaszu Rady Rodziców. Ogromną niespodziankę sprawił nam Szymon, który przyniósł na nasze nocowanie pysznego, urodzinowego torta. Po przyozdobieniu naszej klasowej choinki przyszedł czas na fizyczny relaks, zagraliśmy w siatkówkę i w piłkę nożną. Zasypialiśmy przy kultowym filmie „Kevin sam w Nowym Jorku (bo, przecież nie ma świąt bez Kevina) Było pracowicie, radośnie, pysznie i pachnąco. Klasa VI jest już gotowa na święta. Klasa (...)

Rada….najlepsza…

Krótko, zwięźle i na temat w Naszej Szkole mamy najlepszą Radę na świecie.
News

Nieobojętna jest dla niej „edukacja naszego rozumu” w postaci czytania…. Lektury, książki…zasiliły naszą szkolną bibliotekę. W całości zostały zakupione przez Radę Rodziców za co bardzo mocno jesteśmy wdzięczni, doceniamy i dziękujemy.

Społeczność szkolna

Mikołajkowe wybryki w Parku Trampolin we Wrocławiu

Trampoliny, ścieżki akrobatyczne i przyrządy gimnastyczne – te i inne atrakcje mieli do dyspozycji uczniowie naszej szkoły, którzy udali się na mikołajkową wycieczkę do Parku Trampolin GOjump we Wrocławiu. Jest to największy tego typu obiekt w Polsce.
News Celem wyjazdu było wyrabianie nawyku aktywnego spędzania wolnego czas ale przede wszystkim integracja naszego szkolnego zespołu oraz świetna zabawa. Część uczniów wykazała się dużą umiejętnością w wykonywaniu różnego typu salt i przewrotów, inni woleli spokojniejsze skoki. Miłośniczką skoków i akrobacji okazała się także pani Jola Trybel. Po wspaniałej zabawie w GOjumpie wróciliśmy pełni wrażeń do Moszczanki Wychowawcy  klas  IV - VIII ZAPRASZAMY DO FOTOGALERII: http://www.szkolamoszczanka.pl/portal-menu-8-488 (...)
Data: 2018-12-10

„Spotkanie z Mikołajem” – [Łąka Prudnicka] 06.12.2018 r.

Wizyta Mikołaja w Przedszkolu, to jeden z najbardziej oczekiwanych dni w roku.
News Od samego rana dzieci z niecierpliwością wyczekiwały gościa z siwą brodą, spoglądały na drzwi, nasłuchiwały „Mikołajowego” dzwoneczka. Gdy tylko pojawił się w drzwiach na wszystkich buźkach zagościł piękny uśmiech. Na jego wizytę przedszkolaki nauczyły się wielu piosenek i wierszy, które  specjalnie dla Niego przygotowały. Na zakończenie Mikołaj obdarował dzieci słodkim prezentem w zamian otrzymując laurkę z serc wykonaną przez starszaków.  Miłym akcentem spotkania, były wspólne zdjęcia z naszym gościem i obietnica, (...)
Galeria Galeria Galeria Galeria Do wolnosci FB
Szkoła na medal Galeria Skrzydla