Tutaj jesteś: strona główna  |  Partnerzy i sponsorzy  |  Stowarzyszenie Przyjaciół Szkoły \"Otwarte okno\"

Stowarzyszenie Przyjaciół Szkoły \"Otwarte okno\"

• I nagroda Marszałka Województwa Opolskiego
    9 marca 2009 r. w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Opolskiego rozstrzygnięto ósmą już edycję tego konkursu „Partnerstwo bez granic”.
    Nasze Stowarzyszenie Przyjaciół Szkoły „Otwarte okno” otrzymało I nagrodę w wysokości 5 tyś. złotych za inicjatywę „Strefa Kreatywna – Region Opolski”.
    Nagrodę odebrała dyrektor szkoły Marzena Kędra. W uroczystości wręczenia nagród uczestniczył Franciszek Fejdych - Burmistrz Prudnika.
    Celem Stowarzyszenia Przyjaciół Szkoły „Otwarte okno” jest stwarzanie ram organizacyjnych do wspólnej pracy, wymiany myśli i doświadczeń nauczycieli, wychowawców, rodziców oraz innych osób inspirowanych wspólną pracą na rzecz szkoły, przedszkola i dzieci w Moszczance, na zasadach kreatywnego współuczestnictwa wszystkich jego członków.