Strona główna       |        Napisz do nas

Tutaj jesteś: strona główna  |  Aktualności

Aktualności

« poprzednia strona |    1   ,  2  , (...)  50  , (...)  99  , (...)  131  , (...)  194  ,  195   | następna strona »

WIZYTA PANI POLICJANT W PRZEDSZKOLU [Łąka Prudnicka]

11 września 2019 r. w naszym przedszkolu w Łące Prudnickiej odbyło się spotkanie z policjantką Moniką Łyko z Komisariatu Policji w Prudniku.
News Tematem spotkania było utrwalenie z dziećmi zasad ruchu drogowego oraz przypomnienie zagadnień dotyczących bezpieczeństwa dzieci w przedszkolu i w domu. Pani policjant, w formie praktycznej, przypomniała podstawowe zasady zachowania się podczas przechodzenia przez jezdnię.   Następnie wytłumaczyła jak należy zachować się w kontaktach z obcymi ludźmi, jak dbać o bezpieczeństwo własne i innych oraz do kogo zwracać się  o pomoc w sytuacji zagrożenia. Policjantka poinformowała i zademonstrowała dzieciom  również, w  jaki sposób należy (...)
Czytaj całą aktualność +
Data: 2019-09-15

PODSUMOWANIE PROJEKTU „UNITED THROUGH CULTURE AND TRADITION”

Miło nam poinformować, że produkt finalny projektu „United through culture and tradition” jest już gotowy.
Pragnę przypomnieć, że projekt realizowany był w ramach programu europejskiego eTwinning przez cały rok szkolny 2018/2019. Działania zaplanowane w tym projekcie realizowane były na zajęciach języka angielskiego z uczniami klasy VII. Ostatecznie do końca projektu oprócz naszej szkoły dotarli partnerzy z Rumunii i z Grecji. Uczniowie nie tylko poszerzali wiedzę na temat kultury i tradycji innych krajów europejskich, ale doskonalili umiejętności językowe oraz  nowoczesne technologie informacyjno-komunikacyjne. Z wypracowanych materiałów powstało ciekawe (...)
Czytaj całą aktualność +
Data: 2019-09-08

HARMONOGRAM DOJAZDÓW DO SZKOŁY W ROKU SZKOLNYM 2019/2020

HARMONOGRAM DOJAZDÓW DO SZKOŁY W ROKU SZKOLNYM 2019/2020 Wyjazd z Prudnika - godz. 7.15 Powrót do Prudnika - godz. 13.44; 14.39; 15.49 Dzieci wsiadają i wysiadają na przystanku szkolnym (na górnym asfalcie).    
Czytaj całą aktualność +
Data: 2019-09-03

INAUGURACJA ROKU SZKOLNEGO

W poniedziałkowy poranek z radością przywitaliśmy nowy rok szkolny 2019/2020.
News      Na inauguracyjną uroczystość po dwumiesięcznym wypoczynku przybyli uczniowie i nauczyciele. Obecnością swą zaszczycili nas również goście, przyjaciele szkoły, absolwenci  i rodzice. Wszystkich, a szczególnie pierwszoklasistów wstępujących w progi szkoły, serdecznie przywitała pani Jolanta Brudniak – wychowawczyni.    Podczas inauguracji pani Maria Strońska – dyrektor Gminnego Zarządu Oświaty – podziękowała pani Jolancie Brudniak - ustępującej stanowiska dyrektora naszej placówki – (...)
Czytaj całą aktualność +
Data: 2019-09-03

Niech żyją Wakacje [Łąka Prudnicka]

News I znów minął kolejny rok przedszkolny. Kolejna grupa starszaków z naszego przedszkola pójdzie po wakacjach do szkoły, do pierwszej klasy. Przedszkolaki wraz z paniami przygotowały część artystyczną, natomiast rodzice przygotowali dla absolwentów upominki, a dla wszystkich dzieci słodki poczęstunek i atrakcje na ogrodzie: bańki mydlane, koło fortuny i zabawy na dmuchanych zamkach. Było bardzo ciepło, miło i radośnie, rodzice na kocach piknikowych przyglądali się, jak ich pociechy się bawią.  Wszystkim rodzicom dziękujemy za bardzo dobrą współpracę, (...)
Czytaj całą aktualność +
Data: 2019-06-30

„Nasi milusińscy” [Łąka Prudnicka]

News W ramach zajęć „Nasi milusińscy” dzieci z grupy Misiów pochwaliły się zwierzątkami, którymi  opiekują się w domu. Niektóre zwierzątka zostały zaproszone do przedszkola: szczeniaczek Łatek Martynki; króliczki Wiktora, które razem z dziadkiem karmił butelką, bo ich mama umarła; króliczki Burgundzkie Amelki i Ali oraz kotka Miau Miau Kacperka i Julki. Inne dzieci przyniosły do przedszkola zdjęcia swoich pupili. Ewa Pelczar ZAPRASZAMY DO FOTOGALERII: http://szkolamoszczanka.pl/portal-menu-8-571.html (...)
Czytaj całą aktualność +
Data: 2019-06-30
« poprzednia strona |    1   ,  2  , (...)  50  , (...)  99  , (...)  131  , (...)  194  ,  195   | następna strona »

Skok do góry

WebinspiracjeAdmnistracja serwerowa i utrzymanie serwisu
Webinspiracje - Agencja Internaktywna - Stanisław Stadnicki
Licznik odwiedzin: 2068152