« poprzednia strona |    1   ,  2  , (...)  58  , (...)  114  , (...)  152  , (...)  225  ,  226   | następna strona »

Powrót uczniów klas I - III do dzkoły

Rodzice i Uczniowie             Od poniedziałku 18 stycznia 2021 r. uczniowie klas I – III wracają do nauki stacjonarnej w ścisłym reżimie sanitarnym. Uczniowie klas IV – VIII kontynuują naukę zdalną. Poniżej przedstawiamy procedury powrotu dzieci do szkoły. Bardzo proszę o zapoznanie się z ich treścią. Cieszymy się bardzo z powrotu naszych najmłodszych uczniów i mamy nadzieją na szybki powrót klas IV – VIII. Pozdrawiamy i życzymy dużo zdrowia. p. o. dyrektora Małgorzata (...)
Data: 2021-01-15

Warto pomagać, ponieważ dobro do nas wraca

News        Z takim przesłaniem uczniowie klasy VII wraz z wychowawczynią oraz rodzicami podjęli się przygotowania oraz przekazania darów w ramach akcji Szlachetna Paczka. Jesteśmy przekonani, że w naszych uczniach tkwi ogromny potencjał dobra, a najlepszą pomoc człowiekowi może przekazać właśnie drugi człowiek.      Szlachetna Paczka jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych projektów społecznych w Polsce. Jego celem jest materialna i mentalna pomoc rodzinom i osobom znajdującym się w trudnej sytuacji życiowej (...)

Mistrzowie na medal

News      W dniach 7, 14 i 21 listopada 2020 r. Szkolny Związek Sportowy w Opolu organizował Jesienny Bieg Przełajowy w różnych kategoriach wiekowych. Uczniowie naszej szkoły z klas IV, V i VI których „pociąga” lekkoatletyka wystartowali w zawodach biegowych i zajęli czołowe miejsca.      Dodatkowo dochodzą do nas następne wieści o awansie drużyny z Głogówka do Finału Młodzieżowych Mistrzostw Polski w kategorii kobiet U-16 w futsalu, gdzie gra nasza Ósmoklasistka. Wszystkim sportowcom gratulujemy i życzymy (...)

Życzenia

News

Niech nadchodzące Święta Bożego Narodzenia Będą czasem spokoju i szczęścia, radości przeżywanej w gronie najbliższych Oraz wytchnienia od codziennych obowiązków. Niech Nowy Rok .... przyniesie wszelką pomyślność I pozwoli na spełnienie najskrytszych marzeń.

Dyrektor, nauczyciele i pracownicy ZSP

WAKACJE Z ZIELNIKIEM

Trzy uczennice z naszej szkoły wzięły udział w konkursie „Wakacje zielnikiem” organizowanego przez Wojewódzki Inspektorat Ochrony Roślin i Nasiennictwa w Opolu.
News

Marta Włodarczyk z kl. V, Magdalena Wójtowicz z kl. VI oraz Noemi Pustelniak z kl. VIII przez okres wakacyjny zebrały, zasuszyły i wykonały opisy zebranych roślin. To była dla nich cenna nauka rozpoznawania polskich gatunków roślin i nauka obserwacji przyrody.

Król Anna

Data: 2020-12-21

GRATULACJE!!!

News XIII OTWARTY KONKURS PIOSENKI POLSKIEJ 2020 … Dnia 16.12 2020 r. w sali kameralnej Prudnickiego Ośrodka Kultury odbył się XIII OTWARTY KONKURS PIOSENKI POLSKIEJ 2020 organizowany w ramach 30 Prudnickiej Jesieni Kulturalnej. Ze względu na obostrzenia obowiązujące w kraju, komisja oceniała materiały video przesłane przez nauczycieli z gminnych instytucji oświatowych. Po przesłuchaniu nagrań wszystkich uczestników wyłoniono zwycięzców tegorocznej edycji. Wśród nich są przedszkolaki i uczniowie ZSP w Moszczance. Kategoria solistów – Przedszkola Natalia (...)
Data: 2020-12-21

Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa

Książki towarzyszą dzieciom od najmłodszych lat, kojarzą się z miłymi wspomnieniami, dlatego trudno ich nie kochać.
News Uczniowie klasy pierwszej jeszcze cały czas uczą się czytać i poznają nowe litery, ale nie stanowiło to dla nich żadnej przeszkody,  by podczas zajęć edukacji polonistycznej zaprezentować swoją ulubioną książkę, zachęcić innych do jej przeczytania, a nawet samemu przeczytać fragment.  Uczniowie własnymi słowami uzasadniali swoje wybory, potrafili wymienić autora i tytuł książki. Była to bardzo ciekawa  prezentacja i wymiana spostrzeżeń naszych najmłodszych czytelników. Małgorzata Zaworska https://youtu.be/PJDlNswkn2U     (...)
Data: 2020-12-18