Strona główna       |        Napisz do nas

Tutaj jesteś: strona główna  |  Aktualności

Aktualności

« poprzednia strona |   1  ,  2  , (...)  49  ,   50   ,  51  ,  52  , (...)  102  , (...)  136  , (...)  201  ,  202   | następna strona »

Gminno - Powiatowe Mistrzostwa Szkół Podstawowych w Lekkiej Atletyce

W dniu 16 maja 2018 r. na Stadionie Sportowym Ośrodka Sportu i Rekreacji w Prudniku odbyły się Gminno-Powiatowe Mistrzostwa dziewcząt i chłopców Szkół Podstawowych w Lekkiej Atletyce.
News Oto wyniki klasyfikacji końcowej: CHŁOPCY : Bieg 100 m:   Im - Mykita Kamil Pchnięcie Kulą 4 kg: Im - Rojek Tymon Skok w dal: Im - Kamil Mykita Sztafety 4 x 100 m IIm PSP Moszczanka – Sadło Miłosz, Leśniak Wiktor, Rojek Tymon, Mykita Kamil DZIEWCZĘTA: Bieg 300m: IIIm Jesika Jędrzejczak Skok w dal i III wynik uzyskała Marta Piekarczyk. Uczniowie, którzy zajęli miejsca 1 – 3 otrzymali pamiątkowe medale. Po 2 uczniów z każdej konkurencji uzyskało awans do Finałów Wojewódzkich. Wszystkim (...)
Czytaj całą aktualność +
Data: 2018-05-17

Memoriał im. Marka Procyszyna

W piątek w Prudniku odbył się Memoriał im. Marka Procyszyna w Gminnych Mistrzostwach Mini Piłki Nożnej Dziewcząt i Chłopców.
News Dziewczęta w składzie Weronika Trembecka, Angelika Bolibrzuch, Hanna Wasylewicz, Agata Osiecka, Oliwia Pelczar, Weronika Szopa oraz Weronika Pach z dużą przewagą punktową zajęły – I miejsce. Dziewczętom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów. Bożena Sajewicz   (...)
Czytaj całą aktualność +
Data: 2018-05-16

SUKCES NASZYCH UCZNIÓW NA GMINNYM KONKURSIE MATEMATYCZNYM

News Z radością informuję, że uczniowie - Weronika Szopa z klasy III i Jakub Bojkowski z klasy II godnie reprezentowali naszą szkołę na Gminnym Konkursie Matematycznym zajmując wysokie II miejsce. Mistrzom matematyki gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów! Bogusława Hawron   (...)
Czytaj całą aktualność +
Data: 2018-05-16

Modelinowe SHOW

15 maja odbyła się konferencja na temat modeliny przygotowana przez Kingę Żurakowską.
News W czasie spotkania dzieci wykonywały przeróżne elementy dekoracyjne, oglądały tzw. tutoriale. Miały okazję wziąć udział w konkursie wiedzy o modelinie. W edukacyjnym starciu wzięło udział 7 osób. Na podium stanęły: Zuzanna Kurbasów – I miejsce Maja Giemzik – II miejsce Iga Giemzik – III miejsce Na końcu zajęć za udział i doceniony trud każdy otrzymał słodki poczęstunek.   (...)
Czytaj całą aktualność +
Data: 2018-05-16

NIEZWYKŁA NOC SPĘDZONA W SZKOLE

Nasza klasa VII spędziła niezapomnianą noc w szkole z 11 na 12 maja.
News W tym spotkaniu wzięła też udział nasza koleżanka Ola Pytel, z którą kiedyś chodziliśmy do klasy. Bardzo ucieszyła nas jej obecność. Gdy o 17:30 przyszliśmy do szkoły, to szybko rozpakowaliśmy rzeczy i pobiegliśmy na salę gimnastyczną, gdzie chłopcy przygotowali gry i zabawy z piłką. Później graliśmy w milionerów, kalambury i inne gry zespołowe. O godzinie 20:30 dotarła do nas zamówiona pizza, którą zjedliśmy ze smakiem. Zaplanowaliśmy sobie oglądanie filmu, ale okazało się, że nie było Internetu. Po kolacji nadszedł czas na (...)
Czytaj całą aktualność +
Data: 2018-05-16

Drugi dzień na Szlaku…

News

Dzisiejszy dzień był jeszcze bardziej intensywny – w naszym busie byliśmy już o 7.30.  Doświadczyliśmy prawdziwej historii, którą dotąd znaliśmy tylko z książek. Gniezno, Ostrów Lednicki i Biskupin nie mają już dla nas tajemnic.

Pozdrawiamy, do zobaczenia w szkole.

Małgorzata Tuz

 

 
Czytaj całą aktualność +
Data: 2018-05-16

„Matematyczne wtorki w plenerze”

Dlaczego nie? Przecież matematyka jest na wyciągnięcie ręki, wszędzie, gdzie kierujemy nasze spojrzenie, tam ona jest: MATEMATYKA – królowa nauk!... oczywiście z trzecioklasistami!
News A zatem, nie zastanawiając się ani chwili wyruszyliśmy z fiszką poszukującą na poszukiwanie, rysowanie i odmierzanie kół na naszym szkolnym terenie. Przy letniej scenie każda z trzech grup zapoznała się z treścią fiszki, dokonała wyboru odpowiednich przyborów ze „szperalni” matematycznej i wyruszyła w geometryczną przestrzeń. W „objęciach”-pomiarach taśmą krawiecką, wstążkami, sznurkiem, w odmierzaniu linijką, rysowaniu cyrklem, obrysowywaniu kształtów nasi uczniowie odnaleźli geometryczne, regularne wzory, samodzielnie dokonywali (...)
Czytaj całą aktualność +
Data: 2018-05-15
« poprzednia strona |   1  ,  2  , (...)  49  ,   50   ,  51  ,  52  , (...)  102  , (...)  136  , (...)  201  ,  202   | następna strona »

Skok do góry

WebinspiracjeAdmnistracja serwerowa i utrzymanie serwisu
Webinspiracje - Agencja Internaktywna - Stanisław Stadnicki
Licznik odwiedzin: 2138127