« poprzednia strona |   1  ,  2  , (...)  36  ,   37   ,  38  ,  39  , (...)  77  , (...)  102  , (...)  150  ,  151   | następna strona »

JAK KARNAWAŁ, TO KARNAWAŁ

News    Karnawał, to czas wróżek, księżniczek, dzielnych rycerzy oraz superbohaterów. Dziś, podczas zabawy karnawałowej klas I – III wszyscy gościli w naszej szkole. Słodki poczęstunek w klasach oraz dobry humor dopełniły całości. Zabawę uważamy za udaną!    Dziękujemy wolontariuszom Samorządu Uczniowskiego: Asi Bandurowskiej, Jesice Jędrzejczak, Magdzie Żabskiej, Tomkowi Białopotockiemu, Adamowi Dziwiszowi, Meli Bolibrzuch za pomoc w organizacji zabawy karnawałowej.   ZAPRASZAMY DO FOTOGALERII: http (...)
Data: 2017-02-10

KONKURS JĘZYKOWY "THE MASTER OF SPELLING"

To już III edycja konkursu językowego ?The Master of Spelling?, który odbywa się w naszej szkole.
News Wydarzenie miało miejsce 8 lutego 2017 r.  Konkurencja przebiegała w dwóch kategoriach wiekowych, klasy II – III oraz klasy IV – VI. Konkurs miał na celu: doskonalić umiejętność literowania w języku angielskim, rozwijać zainteresowania językiem angielskim oraz motywować uczniów do zdrowego współzawodnictwa. Tytuł „The Master of Spelling 2017” zdobył uczeń klasy III Michał Marut oraz uczeń klasy V Tymon Rojek. Wszystkim uczestnikom wręczono pamiątkowe dyplomy i słodkie upominki. Laureaci otrzymali dyplomy „Mistrza (...)
Data: 2017-02-09

"Czy wam nie przyszło nigdy do głowy, że śnieg powinien być kolorowy...?"

?Właściwie, to śnieg wcale nie jest biały? Mieni się w słońcu jak różnobarwne iskierki, diamenty??.
News Do takiego wniosku doszli uczniowie klasy II szalejąc na  białym(?) puchu. Śnieg wąchano, podrzucano, deptano, uklepywano, toczono z niego kulki- wszystko po to, aby jak najlepiej poznać jego właściwości. A potem- praca z fiszką i zadania dotyczące  cech i właściwości śniegu, doświadczenie z wpływem soli na szybkość topnienia śniegu, a także ocena jego czystości po roztopieniu. Ale jak mogłoby zabraknąć ekspresji twórczej…? Powstały prace plastyczne- zimowe krajobrazy inspirowane zaśnieżoną Moszczanką: bajeczne i koronkowe.  Powstały (...)
Data: 2017-02-09

"ŁYŻWY+LODOWISKO=ZABAWA"

2 lutego uczniowie klas IV-VI po raz kolejny wzięli udział w projekcie ?Łyżwy + Lodowisko =Zabawa?
News Pod czujnym okiem instruktorów uczyli się i doskonalili swoje umiejętności jazdy na łyżwach. Chwile spędzone na opolskim lodowisku dostarczyły wszystkim niezapomnianych wrażeń, a zarazem były propozycją spędzania wolnego czasu aktywnie i zdrowo. M. Tuz ZAPRASZAMY DO FOTOGALERII: http://www.szkolamoszczanka.pl/portal-menu-8-264.html (...)
Data: 2017-02-06

Przeżyjmy to jeszcze raz

CZAR ŚWIĘTOJAŃSKIEJ NOCY CZASEM NA ZDROWIE

W karnawale zawsze jest wesoło - podróż do Krainy Lodu [Łąka Prudnicka]

Karnawał to miła tradycja przepełniona muzyką i zabawą.
News Bal karnawałowy dla przedszkolaków to dzień niezwykły, często wyczekiwany przez wiele tygodni. Jest atrakcją bardzo lubianą przez dzieci, dostarczającą im wielu przeżyć i radości. Tak też było u nas. Tego dnia już od rana w przedszkolu pojawiały się zimowe postacie, dzieci  również przebrane były za bohaterów znanych bajek,  w salach przedszkolnych można było spotkać bałwanki, Elzę, Annę, Panią Zimę, pingwinki, piratów,  Spider-Mana, itp. W pierwszej kolejności dzieci miały możliwość pozowania do zdjęcia grupowego (...)
Data: 2017-02-05

"Niech żyje bal..."

Ostatni dzień stycznia upłynął nam w radosnej, tanecznej atmosferze.
News W tym dniu klasy starsze zorganizowały zabawę karnawałową. Uczniowie zaprezentowali się w strojach przygotowanych specjalnie na tę okazję. Niezawodni rodzice zadbali o przygotowanie smacznego poczęstunku, a dobrą zabawę zapewnił tato Kuby z V klasy – pan Dominik Darowski.         Dzięki takiemu zaangażowaniu ze strony rodziców dzieci przeżyły niezapomniane chwile. ZAPRASZAMY DO FOTOGALERII: http://www.szkolamoszczanka.pl/portal-menu-8-262.html (...)
Data: 2017-02-03