« poprzednia strona |   1  ,  2  , (...)  36  ,   37   ,  38  , (...)  41  , (...)  81  , (...)  108  , (...)  159  ,  160   | następna strona »

SPARTAKIADA PRZEDSZKOLAKÓW

Dnia 20.05.2017r. w hali sportowej I LO w Prudniku odbyła się Spartakiada Przedszkolaków zorganizowana przez Publiczne Przedszkole nr 1 w Prudniku.
News     W sportowych zmaganiach udział wzięło 7 przedszkoli, w tym nasze z Moszczanki. Każda drużyna posiadała własny emblemat z nazwą przedszkola oraz specjalny okrzyk sportowy, który motywował ich do rywalizacji.       Konkurencje sportowe w których brali udział to: bieg sztafetowy, rzut do kosza, slalom z łyżeczką, wyścigi kangurów, hokej, wykopki, szarfa i obręcz oraz podaj dalej.       W każdej konkurencji dzieci dawały z siebie wszystko. Zabawa była niesamowita dla przedszkolaków. Wiele radości sprawiło (...)
Data: 2017-05-27

XI EDYCJA FESTIWALU PIOSENKI ANGIELSKIEJ

25 maja upłynął w naszej szkole w radosnej i uroczystej atmosferze, wszystko za sprawą wykonawców, którzy wystąpili w XI edycji Konkursu Piosenki Angielskiej.
News Śmiało można stwierdzić, że festiwal ten wpisał się już na stale do kalendarza imprez szkolnych. Jury oceniało wykonawców pod względem poprawności muzycznej, językowej i ogólnego wrażenie. Wystąpiło 7 solistów i 4 zespoły. Zadanie jury było niezwykle trudne, gdyż młodzi wykonawcy prezentowali bardzo wysoki poziom zarówno muzyczny jak i językowy. Wyniki konkursu: Klasy I – III I miejsce Julia Szpara II miejsce Miriam Pustelniak III miejsce Hania Gołowkin, Malwina Sitek, Iga i Maja Giemzik Klasy IV – VI I (...)
Data: 2017-05-26

MATEMATYCZNY TURNIEJ KLAS III – VI

News W dniu 24 maja odbył się w naszej szkole konkurs matematyczny pn. „Matematyczny Turniej Klas”. Jego celem było rozwijanie zainteresowań matematycznych wśród naszych uczniów, wykrywanie uzdolnień, popularyzowanie matematyki oraz kształcenie umiejętności współdziałania w grupie. Uczniowie rozwiązywali przygotowane zadania w czterech grupach – odpowiednio do posiadanych wiadomości i umiejętności. W skład zestawu zadań konkursowych wchodziło 5 serii zadań dla każdej klasy. Każdy zestaw zawierał po 2 zadania, za które można było (...)
Data: 2017-05-25

Nasze Majowe Ekspertki

Maj nieodłącznie kojarzy się z jedną datą, 26 – Dzień Matki. W tym dniu wszystkie mamy z pewnością dostaną laurki, bukiety kwiatów, czy drobne prezenciki.
News     Klasa IV postanowiła uczcić to święto w sposób zupełnie inny. Zaprosiliśmy do naszej klasy Mamy Ekspertki, które zechciały podzielić się z nami swoimi zainteresowaniami, wiedzą, pasją. Pierwsza na nasze zaproszenie odpowiedziała mama Lenki. Pani Bożenka jest pielęgniarką, opowiedziała nam o swojej pracy i podzieliła się z nami swoimi doświadczeniami. Już teraz wiemy jak ważna jest codzienna higiena, a przede wszystkim częste mycie rąk. Razem z mamą Leny utrwaliliśmy sobie zasady pierwszej pomocy, ćwiczyliśmy na fantomie jak również (...)
Data: 2017-05-25

SPARTAKIADA PRZEDSZKOLAKÓW [Łąka Prudnicka]

Na kolejnej spartakiadzie dla przedszkolaków, nasze przedszkole reprezentowała drużyna z grupy „Sowy”, w składzie: Igor Kroczak, Daria Bolibrzuch, Marcelina Rudzka, Kacper Wojciechowski, Wiktor Chrzanowski i Bartosz Bernacki.
News     Mieliśmy też sporą grupę kibiców: rodzice, dziadkowie, starsze i młodsze rodzeństwo zawodników naszej drużyny, kolegów i koleżanki z przedszkola z rodzicami, którzy głośno i dzielnie nam kibicowali. Rywalizacja była ostra i zabawa przednia. Drużyna dzielnie wywalczyła IV miejsce. GRATULACJE!     W imieniu drużyny i pań opiekujących się drużyną serdecznie dziękujemy naszym KIBICOM za gorący doping. Ewa Pelczar   (...)

Gratulacje dla... [Łąka Prudnicka]

News

Julki Zadrożny, Paulinki Tomczyk, Darii Bolibrzuch, Kacperka Wojciechowskiego, za zdobycie    II miejsca w kategorii zespołów przedszkolnych.

Ewa Szewczyk

„Ogrodnik jak czarodziej” cd. [Łąka Prudnicka]

Hura, nareszcie nadeszła ładna, ciepła pogoda i przedszkolaki z grupy „Sowy” mogły swoje wyhodowane kwiatki wysadzić w przedszkolnym ogródku, pochwalić się rodzicom, i codziennie przychodząc do przedszkola obserwować, jak rosną i zakwitają.
News

Z radością i wielkim zaangażowaniem wykonywały swoją pracę. W nagrodę otrzymały nową sprawność – „Małego Ogrodnika”. Były z tego bardzo dumne.

Ewa Pelczar

ZAPRASZAMY DO FOTOGALERII: