Strona główna       |        Napisz do nas

Tutaj jesteś: strona główna  |  Aktualności

Aktualności

« poprzednia strona |   1  ,  2  ,  3  ,   4   ,  5  , (...)  55  , (...)  109  , (...)  145  , (...)  215  ,  216   | następna strona »

"Dzieci uczą rodziców"

Centrum Rozwoju Lokalnego - organizator ogólnopolskiej akcji edukacyjnej "Dzieci uczą rodziców" zaprasza do wsparcia niezwykłej inicjatywy remontu szkoły w Mołdawii.
News Każde dziecko powinno mieć zapewnione dobre warunki do nauki w szkole. Niestety są takie miejsca, i jest ich dość sporo, gdzie dzieci mają dużo trudniej niż ich rówieśnicy  w innych krajach. Mołdawia, choć jest pełnym uroków państwem, to jest również najbiedniejszym krajem w Europie. Brak środków na edukację skutkuje tym, że szkoły są słabo wyposażone i niejednokrotnie wymagają gruntownego remontu. Jedną z takich placówek jest szkoła w Ivancei. W szkole brakuje podstawowych przyborów i pomocy dydaktycznych, a znajdująca (...)
Czytaj całą aktualność +
Data: 2020-05-19

XI-ta edycja ogólnopolskiego programu edukacyjnego „Akademia Bezpiecznego Puchatka”

Pierwszy okres nauki w nowej szkole i nowym środowisku, to bardzo ważny etap w życiu dzieci. Wkraczają one w zupełnie nowy, obcy świat, którego dopiero muszą się nauczyć. To także, czas, w którym dzieci stają się bardziej samodzielne, próbują nowych rzeczy, a ciekawość jest motorem ich działań.
News Dlatego tak ważne jest, aby już od najmłodszych lat uczyć je zasad bezpieczeństwa i przekazywać wiedzę, która sprawi, że będą wiedziały, co zrobić w trudnych sytuacjach. Kierując się troską o ich bezpieczeństwo przystąpiliśmy do kolejnej, już XI-tej edycji ogólnopolskiego programu edukacyjnego „Akademia Bezpiecznego Puchatka”. Miło nam poinformować z radością (chociaż z opóźnieniem) o zdobyciu przez klasę pierwszą certyfikatu. Celem akcji było pokazanie dzieciom, jak unikać zagrożeń podczas codziennych aktywności – (...)
Czytaj całą aktualność +
Data: 2020-05-18

DZIELIMY SIĘ RADOŚCIĄ …

News Nasza szkoła otrzymała certyfikat - Dobrze zaprojektowana Szkoła 2020 - za podejmowanie ambitnych wyzwań edukacyjnych umożliwiających uczniom odkrywanie pasji i twórcze doskonalenie kompetencji XXI wieku. Alicja Niedbalska   Zapraszam na film, podsumowujący projekt pt. "NOWY CYRK - nowe spojrzenie na sztukę", ZSP Moszczanka; Alicja Niedbalska, autorka projektu;  https://youtu.be/3t7vyJGBhxM   (...)
Czytaj całą aktualność +
Data: 2020-05-15

Ogłoszenie Dyrektora Zespołu Szkolno - Przedszkolnego w Moszczance

W związku możliwością zaopiekowania dzieci w przedszkolu w Moszczance i Łące Prudnickiej zostały opracowane, zgodnie z wytycznymi Głównego Inspektora Sanitarnego, wewnętrzne procedury i dokumenty, z którymi powinien zapoznać się każdy rodzic, który potrzebuje zapewnienia opieki w placówce. Otwieramy przedszkola – informacja MEN   Wytyczne GIS - żłobki i przedszkola (pierwsza aktualizacja)   Procedura organizacji opieki w przedszkolu   Szczegółowa procedura dotycząca zasad postępowania w przypadku (...)
Czytaj całą aktualność +
Data: 2020-05-15
« poprzednia strona |   1  ,  2  ,  3  ,   4   ,  5  , (...)  55  , (...)  109  , (...)  145  , (...)  215  ,  216   | następna strona »

Skok do góry

WebinspiracjeAdmnistracja serwerowa i utrzymanie serwisu
Webinspiracje - Agencja Internaktywna - Stanisław Stadnicki
Licznik odwiedzin: 2421426