« poprzednia strona |   1  ,  2  , (...)  50  , (...)  99  , (...)  131  , (...)  188  ,   189   ,  190  , (...)  194  ,  195   | następna strona »

Konkurs Polonistyczny

Gminny Konkurs Polonistyczny
Dnia 10.01.2012 w Prudniku odbył się XXXVI Wojewódzki Konkurs Polonistyczny dla uczniów szkół podstawowych województwa opolskiego 2011/2012 - etap miejsko - gminny.   Uczniowie naszej szkoły zajęli w nim czołowe miejsca: II miejsce - Julia Cieśla z klasy piątej III miejsce - Michał Górski z klasy szóstej     Gratulacje dla młodych polonistów!                                                                                                                                                                                (...)
Data: 2012-01-10

Uczniowie na Politechnice Opolskiej

Udział naszych uczniów w wykładzie Symbolika liczb, kolorów i imion chińskich, zorganizowanym przez Politechnikę Opolską. Centrum Współpracy Polska-Chiny Instytut Konfucjusza w Opolu w dniu 3 stycznia 2012r.
News   Na zdjęciu: Paulina Adamska, Klaudia Frukacz, Kamil Gibek, Rafał Kowalski, Sebastian Antonów, Paweł Kossowski - Skop, Igor Pawka, Mateusz Sąkarski, opiekun: Tomasz Wójtowicz oraz przedstawiciele Rady Rodziców.                                                                                (...)
Data: 2012-01-09

Nasi tenisiści stołowi

05 stycznia 2012r. w Rudziczce odbyły się gminne indywidualne zawody tenisa stołowego dziewcząt i chłopców.
News Naszą szkołę reprezentowali: Roksana Adamska, Edyta Dacenko, Karol Mazepa, Mateusz Sękarski, Iwo Rogowski. I miejsce  wśród dziewcząt zdobyła – Roksana Adamska,  III miejsce – Edyta Dacenko, tym samym dziewczyny awansują  do etapu powiatowego. Chłopcy również zajęli czołowe miejsca. I  miejsce  zdobył – Mateusz Sękarski, II miejsce – Karol Mazepa .   Gratulacje!                                                                                                      (...)
Data: 2012-01-09

Laureat Wojewódzkiego Konkursu Języka Angielskiego

5 stycznia 2012 r. Michał Górski zajął I miejsce w Wojewódzkim Konkursie Języka Angielskiego na etapie miejsko- gminnym

Realizacja planu pracy w grudniu ?Tajemnice Bożego Narodzenia?

?Tajemnice Bożego Narodzenia?
News W miesiącu grudniu zostały zrealizowane następujące zadania: •    Strojenie choinki na korytarzu górnym                        /klasy I, II, III/         •    Strojenie choinki na korytarzu dolnym                        /przedszkole, świetlica/ •    Strojenie górnego (...)
Data: 2012-01-08

Podziękowanie dla sponsorów

Dyrekcja, Grono Pedagogiczne wspólnota uczniowska oraz Rada Rodziców przy Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Moszczance pragnie wyrazić gorące i serdeczne podziękowania za pomoc, życzliwość zrozumienie i ofiarność WSZYSTKIM SPONSOROM AKCJI MIKOŁAJKOWEJ

Realizacja planu pracy w listopadzie ?Troska o życie i zdrowie zwierząt domowych?

Uczniowie naszej szkoły to dzieci mieszkające głównie na terenie wsi Moszczanka i Pokrzywna.
News  W każdym gospodarstwie domowym wśród ludzi żyją zwierzęta. Są to najczęściej psy i koty, ale wiele dzieci opiekuje się również chomikami, świnkami morskimi, szynszylami, królikami miniaturkami, żółwiami i papużkami. W szkole mamy uczniów, których pasją są nawet zwierzęta egzotyczne. Dzieci kochają zwierzęta i  chcą być dla nich dobrymi opiekunami, ale częste są jednak przypadki niewłaściwego traktowania naszych czworonogów. Wynikać to może z niewiedzy, niefrasobliwości, czasem nawet  z okrutnej bezmyślności (...)
Data: 2012-01-03

Licznik odwiedzin: 2028384