« poprzednia strona |   1  ,  2  , (...)  50  , (...)  99  , (...)  131  , (...)  188  ,   189   ,  190  , (...)  194  ,  195   | następna strona »

Konkurs na programy nauczania - rozstrzygnięty!

News Miło nam poinformować, że pani dyrektor Marzena Kędra i pan Tomasz Wójtowicz otrzymali I nagrodę w konkursie organizowanym przez Ośrodek Rozwoju Edukacji w Warszawie na opracowanie programów nauczania zgodnych z podstawą kształcenia ogólnego z 2008 roku. Przedstawili oni programy nauczania do edukacji wczesnoszkolnej „Smakowanie świata” i matematyki „Dziecko twórca przyszłości”. Na konkurs wpłynęły łącznie 52 prace. Zgodnie z delegacją zawartą w Regulaminie Konkursu Sąd Konkursowy zdecydował, że przed wydaniem (...)
Data: 2012-02-23

I miejsce w Wojewódzkim Konkursie Przyrodniczym

Kolejny sukces Michała Górskiego!
News  Dnia 30 stycznia  na Wojewódzkim Konkursie Przyrodniczym – etap miejsko- gminny,  Michał zajął I miejsce  i wywalczył sobie udział w wojewódzkim etapie konkursu. Gratulujemy!                                            Opiekun: Elżbieta  Bury
Data: 2012-02-22

Nasze sportowe sukcesy

News
02.02.2012r. odbyły się indywidualne powiatowe zawody tenisa stołowego dziewcząt i chłopców. Wśród dziewcząt III miejsce zdobyła Edyta Dacenko , a chłopców IV miejsce- Karol  Mazepa. Oboje zakwalifikowali się do półfinałów wojewódzkich.

Data: 2012-02-07

Realizacja planu pracy w miesiącu styczniu - zadania profilaktycznego ?Białe szaleństwo?.

Styczeń, to miesiąc na który czekają nasi uczniowie. Kojarzy się on z ?białym szaleństwem?.
News    Tegoroczna aura, brak śniegu, uniemożliwiły nauczycielkom zajęć ruchowych przeprowadzenie gier i zabaw na świeżym powietrzu oraz kulig, który cieszy się największą popularnością. Nadchodzące ferie zimowe były okazją dla naszych uczniów na „białe szaleństwo” na stokach górskich, tym bardziej, że rodziny naszych dzieci zamieszkują tereny u  podnóża Gór Opawskich. Aby uświadomić dzieciom jakie niebezpieczeństwa czyhają na stokach górskich, nauczyciele wychowania fizycznego zaprosili do szkoły ochotnika (...)
Data: 2012-02-06

Konkurs Polonistyczny

Gminny Konkurs Polonistyczny
Dnia 10.01.2012 w Prudniku odbył się XXXVI Wojewódzki Konkurs Polonistyczny dla uczniów szkół podstawowych województwa opolskiego 2011/2012 - etap miejsko - gminny.   Uczniowie naszej szkoły zajęli w nim czołowe miejsca: II miejsce - Julia Cieśla z klasy piątej III miejsce - Michał Górski z klasy szóstej     Gratulacje dla młodych polonistów!                                                                                                                                                                                (...)
Data: 2012-01-10

Uczniowie na Politechnice Opolskiej

Udział naszych uczniów w wykładzie Symbolika liczb, kolorów i imion chińskich, zorganizowanym przez Politechnikę Opolską. Centrum Współpracy Polska-Chiny Instytut Konfucjusza w Opolu w dniu 3 stycznia 2012r.
News   Na zdjęciu: Paulina Adamska, Klaudia Frukacz, Kamil Gibek, Rafał Kowalski, Sebastian Antonów, Paweł Kossowski - Skop, Igor Pawka, Mateusz Sąkarski, opiekun: Tomasz Wójtowicz oraz przedstawiciele Rady Rodziców.                                                                                (...)
Data: 2012-01-09

Nasi tenisiści stołowi

05 stycznia 2012r. w Rudziczce odbyły się gminne indywidualne zawody tenisa stołowego dziewcząt i chłopców.
News Naszą szkołę reprezentowali: Roksana Adamska, Edyta Dacenko, Karol Mazepa, Mateusz Sękarski, Iwo Rogowski. I miejsce  wśród dziewcząt zdobyła – Roksana Adamska,  III miejsce – Edyta Dacenko, tym samym dziewczyny awansują  do etapu powiatowego. Chłopcy również zajęli czołowe miejsca. I  miejsce  zdobył – Mateusz Sękarski, II miejsce – Karol Mazepa .   Gratulacje!                                                                                                      (...)
Data: 2012-01-09

Licznik odwiedzin: 2065954