Strona główna       |        Napisz do nas

Tutaj jesteś: strona główna  |  Aktualności

Aktualności

« poprzednia strona |   1  ,  2  , (...)  50  , (...)  99  , (...)  131  , (...)  187  ,   188   ,  189  , (...)  194  ,  195   | następna strona »

Realizacja planu pracy w miesiącu lutym- zadania ?Szkolny Pitagoras nad Złotym Potokiem?

W trakcie całego roku szkolnego dbamy o rozwój naszych uczniów i dostosowujemy wymagania do indywidualnych potrzeb każdego ucznia. Miesiąc luty poświęcony został pogłębianiu uzdolnień matematycznych wśród uczniów, poszerzaniu ich zainteresowania tym przedmiotem oraz wzbudzeniu motywacji do poznawania tajników ?królowej nauk?.
News Każda klasa miała przydzielone zadanie do wykonania. Dzięki wzajemnej współpracy między uczniami klasa I wykonała klasowy dywan liczb, który będzie im teraz służył do rozwiązywania zadań tekstowych i ułatwi skomplikowane dotąd obliczenia. Jak trudno jest dziecku zapamiętać że dodawanie jest przemienne, że świat liczb jest ogromny, mogli się o tym przekonać uczniowie klasy II, gdy budowali własne piramidy liczb. Teraz mogą dostrzec, jak wiele działań można wykonać ograniczając się tylko do zbioru liczb naturalnych. Plakaty, na których przedstawili (...)
Czytaj całą aktualność +
Data: 2012-03-11

Julka finalistką Wojewódzkiego Konkursu Polonistycznego

Wojewódzki etap Konkursu Polonistycznego rozstrzygnięty
Miło nam poinformować, że Julka Cieśla z klasy V została finalistką wojewódzkiego etapu Konkursu Polonistycznego dla uczniów szkół podstawowych. Gratulujemy!  
Czytaj całą aktualność +
Data: 2012-02-29

Realizacja projektu pod nazwą -Zmiana Imienia Szkoły

PROCEDURA WYBORU PATRONA ZESPOŁU SZKOLNO-PRZEDSZKOLNEGO W MOSZCZANCE
PROCEDURA WYBORU PATRONA Opis działań podjętych w celu realizacji projektu pod nazwą  „Zmiana  Imienia Szkoły” Powołanie zespołu do przeprowadzenia kampanii mającej na celu wybór patrona szkoły. Opracowanie regulaminu wyboru patrona szkoły. Ustalenie procedury wyboru patrona.   Powołanie zespołu koordynującego do przeprowadzenia kampanii mającej na celu wybór patrona szkoły. Zadaniem zespołu jest koordynowanie działań podjętych w szkole, mających na celu wybór patrona oraz opracowanie (...)
Czytaj całą aktualność +
Data: 2012-02-29

Konkurs na programy nauczania - rozstrzygnięty!

Miło nam poinformować, że pani dyrektor Marzena Kędra i pan Tomasz Wójtowicz otrzymali I nagrodę w konkursie organizowanym przez Ośrodek Rozwoju Edukacji w Warszawie
News Miło nam poinformować, że pani dyrektor Marzena Kędra i pan Tomasz Wójtowicz otrzymali I nagrodę w konkursie organizowanym przez Ośrodek Rozwoju Edukacji w Warszawie na opracowanie programów nauczania zgodnych z podstawą kształcenia ogólnego z 2008 roku. Przedstawili oni programy nauczania do edukacji wczesnoszkolnej „Smakowanie świata” i matematyki „Dziecko twórca przyszłości”. Na konkurs wpłynęły łącznie 52 prace. Zgodnie z delegacją zawartą w Regulaminie Konkursu Sąd Konkursowy zdecydował, że przed wydaniem (...)
Czytaj całą aktualność +
Data: 2012-02-23

I miejsce w Wojewódzkim Konkursie Przyrodniczym

Kolejny sukces Michała Górskiego!
News  Dnia 30 stycznia  na Wojewódzkim Konkursie Przyrodniczym – etap miejsko- gminny,  Michał zajął I miejsce  i wywalczył sobie udział w wojewódzkim etapie konkursu. Gratulujemy!                                            Opiekun: Elżbieta  Bury
Czytaj całą aktualność +
Data: 2012-02-22

Nasze sportowe sukcesy

02.02.2012r. odbyły się indywidualne powiatowe zawody tenisa stołowego dziewcząt i chłopców
News
02.02.2012r. odbyły się indywidualne powiatowe zawody tenisa stołowego dziewcząt i chłopców. Wśród dziewcząt III miejsce zdobyła Edyta Dacenko , a chłopców IV miejsce- Karol  Mazepa. Oboje zakwalifikowali się do półfinałów wojewódzkich.
 
 
Czytaj całą aktualność +
Data: 2012-02-07

Realizacja planu pracy w miesiącu styczniu - zadania profilaktycznego ?Białe szaleństwo?.

Styczeń, to miesiąc na który czekają nasi uczniowie. Kojarzy się on z ?białym szaleństwem?.
News    Tegoroczna aura, brak śniegu, uniemożliwiły nauczycielkom zajęć ruchowych przeprowadzenie gier i zabaw na świeżym powietrzu oraz kulig, który cieszy się największą popularnością. Nadchodzące ferie zimowe były okazją dla naszych uczniów na „białe szaleństwo” na stokach górskich, tym bardziej, że rodziny naszych dzieci zamieszkują tereny u  podnóża Gór Opawskich. Aby uświadomić dzieciom jakie niebezpieczeństwa czyhają na stokach górskich, nauczyciele wychowania fizycznego zaprosili do szkoły ochotnika (...)
Czytaj całą aktualność +
Data: 2012-02-06
« poprzednia strona |   1  ,  2  , (...)  50  , (...)  99  , (...)  131  , (...)  187  ,   188   ,  189  , (...)  194  ,  195   | następna strona »

Skok do góry

WebinspiracjeAdmnistracja serwerowa i utrzymanie serwisu
Webinspiracje - Agencja Internaktywna - Stanisław Stadnicki
Licznik odwiedzin: 2050998