« poprzednia strona |   1  ,  2  , (...)  50  , (...)  99  , (...)  131  , (...)  160  ,   161   ,  162  , (...)  194  ,  195   | następna strona »

INFORMUJEMY

Z dniem 02.12.2013 uległ zmianie plan lekcji.

Wielki sukces Naszych filmowców

Dobre wieści napłynęły do nas z Opola. Po raz kolejny uczniowie naszego zespołu szkół zostali docenieni w konkursie o zasięgu wojewódzkim.
News Marta Biernat, Ilona Luty, Kamil Gibek i Paulina Adamska  zostali laureatami konkursu filmowego zorganizowanego przez Regionalne Centrum Rozwoju Edukacji w Opolu. Uroczyste podsumowanie tego konkursu odbyło się w środę 27 listopada w Ośrodku Szkoleniowym RCRE w Niwkach pod Opolem. Konkurs filmowy p.t. "Mój region - moja mała ojczyzna" był jednym z wielu działań zrealizowanych w ramach Programu Niwki 2013. Uczniowie naszej szkoły zostali nagrodzeni przez jury konkursowe tytułami laureata podczas uroczystego podsumowania, które obejmowało także (...)
Data: 2013-11-28

?Zdrowo, bo na sportowo!?

26 listopada klasa II i III uczestniczyła w wojewódzkim projekcie ?Opolszczyzna- kuźnią sportowych talentów?.
News  Sportowy festyn połączony z wykonywaniem różnych ćwiczeń fizycznych odbył się na hali OSiR- u w Prudniku.                  Konkurencje miały następujące nazwy: „Podrzuć, klaśnij, złap”- czyli podrzucenie piłki i w tym czasie trzy klaśnięcia. „Slalomem do celu”- czyli odbijanie piłki jedną ręką w slalomie. „Fiku miku”- czyli przewrót na materacu. „Hop w górę”- przeskoki przez skakankę. „Szczęśliwie (...)
Data: 2013-11-27

Warsztaty plastyczne dla rodziców i uczniów kl.V

Dnia 21 listopada 2013r.odbyła się pierwsza w tym roku, a kolejna w naszej tradycji, edycja warsztatów plastycznych.
News Frekwencja była wysoka. Rodzice wraz z dziećmi zgłębiali tajniki orgiami. Pod czujnym okiem nauczyciela i ucz. Wiktorii Pytel wspólnie tworzyli piękne, kolorowe  kule kwiatowe. W tym roku te urocze prace zostaną wręczone, naszym samotnym mieszkańcom  z Moszczanki, z okazji Świąt Bożego Narodzenia. Serdecznie dziękuję wszystkim uczestnikom warsztatów: uczniom i ich rodzicom, za przybycie i stworzenie miłej atmosfery oraz niegasnący zapał twórczy. Aż chce się powiedzieć: „Szkoda, że Boże Narodzenie jest tylko raz w roku....” Bożena (...)
Data: 2013-11-26

Miłe chwile w przedszkolu.

Spotkania w przedszkolu, należą do jednych z najprzyjemniejszych czynności , którą wykonujemy podczas naszej działalności.
News Jako wolontariuszki pomagamy paniom z przedszkola, w opiece nad naszymi kochanymi przedszkolakami . Bardzo lubimy dzieci, więc nie czujemy, że to nasz obowiązek tylko przyjemność. Organizujemy im zabawy grupowe, czytamy bajki, pomagamy w rysowaniu. Ostatnio w czasie wolnym od naszych zajęć lekcyjnych, zorganizowałyśmy im dwa konkursy: Najwyższa budowla z klocków, i  najbardziej kreatywny rysunek pt: Moje Święta. Dzieci bardzo chętnie uczestniczyły w tych zajęciach. W zamian za grzeczną postawę i zaangażowanie, otrzymały zakupione przez nas drobne upominki. Mamy (...)
Data: 2013-11-25

,,Wierszykowy Sezam??

Recytować ,, każdy może (?)?, ale? nie wszyscy zostają laureatami prestiżowego konkursu recytatorskiego!
News Takiego właśnie honoru dostąpiło aż kilkoro naszych uczniów podczas XVI Konkursu Recytatorskiego Poezji Dziecięcej ,,Wierszykowy Sezam’’, który odbył się w Prudnickim Ośrodku Kultury w czwartek, 21 listopada br. W kategorii V-VI : I miejsce: Kasia Osiecka z klasy V II miejsce: Natalka Mączka z klasy VI Wyróżnienie: Wiktoria Golc – Mączka z klasy V.   W kategorii III-IV: I miejsce: Miłosz Trzaska z klasy III.                                                Wielki (...)
Data: 2013-11-24

Ogromna radość z kolejnego sukcesu naszego ucznia w Małej Olimpiadzie Wiedzy Ekologicznej w Głuchołazach!

Benedykt Pustelniak, uczeń klasy VI, zdobył I miejsce.
News Do finału dostały się również Martyna Konieczna i Natalia Mączka. Konkurs odbył się 15 listopada w Ośrodku Wczasowym  „Czerwony Kozioł” w Głuchołazach. Wzięły w nim udział dzieci ze szkół podstawowych powiatu prudnickiego i nyskiego.  Olimpiada podzielona była na dwie części. W pierwszej- dzieci rozwiązywały test ze znajomości parków krajobrazowych  Opolszczyzny. Dotyczył on  topografii parków, rezerwatów, ścieżek przyrodniczych, zabytków, pomników przyrody. W drugiej części, uczniowie (...)
Data: 2013-11-18

Licznik odwiedzin: 2028412