« poprzednia strona |   1  ,  2  , (...)  41  , (...)  81  , (...)  108  , (...)  152  ,   153   ,  154  , (...)  159  ,  160   | następna strona »

Nasz uczeń -Michał Górski, laureatem X Wojewódzkiego Konkursu Przyrodniczego!

Michał Górski, uczeń klasy VI odniósł ogromny sukces podczas tegorocznego konkursu przyrodniczego na etapie wojewódzkim zdobywając tytuł laureata w/w konkursu.
          Michał to przede wszystkim miłośnik i znawca przyrody, ale odnosi sukcesy również w innych dziedzinach wiedzy. Jego pasją są  gady, choć od niedawna również owady i ptaki. Uczniowie szkoły  w Moszczance doskonale znają niezwykłe  hodowle Michała, a są wśród nich: pająki, żółwie, jaszczurki, owady, skorpiony, rośliny owadożerne i wiele kolekcji. Chłopiec chętnie opowiada o swojej pasji organizując lekcje dla kolegów. Jest również pomysłodawcą przedsięwzięcia, (...)
Data: 2012-03-11

Realizacja planu pracy w miesiącu lutym- zadania ?Szkolny Pitagoras nad Złotym Potokiem?

W trakcie całego roku szkolnego dbamy o rozwój naszych uczniów i dostosowujemy wymagania do indywidualnych potrzeb każdego ucznia. Miesiąc luty poświęcony został pogłębianiu uzdolnień matematycznych wśród uczniów, poszerzaniu ich zainteresowania tym przedmiotem oraz wzbudzeniu motywacji do poznawania tajników ?królowej nauk?.
News Każda klasa miała przydzielone zadanie do wykonania. Dzięki wzajemnej współpracy między uczniami klasa I wykonała klasowy dywan liczb, który będzie im teraz służył do rozwiązywania zadań tekstowych i ułatwi skomplikowane dotąd obliczenia. Jak trudno jest dziecku zapamiętać że dodawanie jest przemienne, że świat liczb jest ogromny, mogli się o tym przekonać uczniowie klasy II, gdy budowali własne piramidy liczb. Teraz mogą dostrzec, jak wiele działań można wykonać ograniczając się tylko do zbioru liczb naturalnych. Plakaty, na których przedstawili (...)
Data: 2012-03-11

Julka finalistką Wojewódzkiego Konkursu Polonistycznego

Wojewódzki etap Konkursu Polonistycznego rozstrzygnięty
Miło nam poinformować, że Julka Cieśla z klasy V została finalistką wojewódzkiego etapu Konkursu Polonistycznego dla uczniów szkół podstawowych. Gratulujemy!
Data: 2012-02-29

Realizacja projektu pod nazwą -Zmiana Imienia Szkoły

PROCEDURA WYBORU PATRONA ZESPOŁU SZKOLNO-PRZEDSZKOLNEGO W MOSZCZANCE
PROCEDURA WYBORU PATRONA Opis działań podjętych w celu realizacji projektu pod nazwą  „Zmiana  Imienia Szkoły” Powołanie zespołu do przeprowadzenia kampanii mającej na celu wybór patrona szkoły. Opracowanie regulaminu wyboru patrona szkoły. Ustalenie procedury wyboru patrona.   Powołanie zespołu koordynującego do przeprowadzenia kampanii mającej na celu wybór patrona szkoły. Zadaniem zespołu jest koordynowanie działań podjętych w szkole, mających na celu wybór patrona oraz opracowanie (...)
Data: 2012-02-29

Konkurs na programy nauczania - rozstrzygnięty!

News Miło nam poinformować, że pani dyrektor Marzena Kędra i pan Tomasz Wójtowicz otrzymali I nagrodę w konkursie organizowanym przez Ośrodek Rozwoju Edukacji w Warszawie na opracowanie programów nauczania zgodnych z podstawą kształcenia ogólnego z 2008 roku. Przedstawili oni programy nauczania do edukacji wczesnoszkolnej „Smakowanie świata” i matematyki „Dziecko twórca przyszłości”. Na konkurs wpłynęły łącznie 52 prace. Zgodnie z delegacją zawartą w Regulaminie Konkursu Sąd Konkursowy zdecydował, że przed wydaniem (...)
Data: 2012-02-23

I miejsce w Wojewódzkim Konkursie Przyrodniczym

Kolejny sukces Michała Górskiego!
News  Dnia 30 stycznia  na Wojewódzkim Konkursie Przyrodniczym – etap miejsko- gminny,  Michał zajął I miejsce  i wywalczył sobie udział w wojewódzkim etapie konkursu. Gratulujemy!                                            Opiekun: Elżbieta  Bury
Data: 2012-02-22

Nasze sportowe sukcesy

News
02.02.2012r. odbyły się indywidualne powiatowe zawody tenisa stołowego dziewcząt i chłopców. Wśród dziewcząt III miejsce zdobyła Edyta Dacenko , a chłopców IV miejsce- Karol  Mazepa. Oboje zakwalifikowali się do półfinałów wojewódzkich.

Data: 2012-02-07