« poprzednia strona |   1  ,  2  , (...)  49  , (...)  96  , (...)  127  , (...)  149  ,   150   ,  151  , (...)  188  ,  189   | następna strona »

Mistrzostwa Gmin Prudnik w Szachach

W dniu 14.02.2014r ? nasi uczniowie w składzie : Benedykt Pustelniak, Kamil Gibek, Michał Wawrzyniak , Marta Golc ? Mączka zajęli III miejsce w Mistrzostwach Gminy Prudnik w Szachach.

Nowoczesna Edukacja Szkolna I półrocze 2013-2014

News Zapraszamy do obejrzenia prezentacji; Prezentacja

Data: 2014-02-18

KONKURS JĘZYKOWY ?THE MASTER OF SPELLING?

12 lutego 2014 r. po raz pierwszy w naszej szkole odbył się Konkurs Językowy ?The Master of Spelling?. Konkurencja przebiegała w dwóch grupach wiekowych, klasy 1-3 oraz klasy 4-6.
News Uczestnicy konkursu musieli wykazać się doskonałą znajomością alfabetu angielskiego, umiejętnością literowania wyrazów oraz zapisywaniem wyrazów i zdań w języku angielskim. Tytuł „The Master of Spelling 2014” zdobyła uczennica klasy III Joanna Bandurowska oraz uczeń klasy VI Kamil Gibek. Wszystkim uczestnikom wręczono pamiątkowe dyplomy i słodkie upominki. Laureaci otrzymali dyplomy „Mistrza Literowania” oraz słowniki językowe. Zwycięzcom serdecznie gratulujemy! Małgorzata Gibek   (...)
Data: 2014-02-18

?RAZEM MOŻEMY WIĘCEJ?

Zespół Szkolno ? Przedszkolny wraz z rodzicami organizuje ferie zimowe pod hasłem: ?RAZEM MOŻEMY WIĘCEJ? w dniach od 17 lutego do 21 lutego 2014 roku w godzinach od 900 do 1200 w formie warsztatów i wycieczki z udziałem nauczycieli i rodziców.
Zespół Szkolno – Przedszkolny wraz z rodzicami organizuje ferie zimowe pod hasłem: „RAZEM MOŻEMY WIĘCEJ” w dniach od 17 lutego do 21 lutego 2014 roku w godzinach od  9.00 do 12.00 w formie warsztatów i  wycieczki z udziałem nauczycieli i rodziców. Partnerzy:     Rodzice Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Moszczance.    Stowarzyszenie Przyjaciół „Otwarte Okno”    Nad całością z ramienia Rady Rodziców czuwa Przewodnicząca Rady Rodziców pani Beata (...)
Data: 2014-02-13

Szkolny Turniej Szachowy

Dni 06.02.2014r. odbył się Szkolny Turniej Szachowy.
News Celem turnieju była popularyzacja gry w szachy,  rozwijanie zainteresowań i uzdolnień uczniów. W turnieju uczestniczyli uczniowie z klas IV–VI naszej szkoły. A oto wyniki: W kategorii chłopców :                                                            W  (...)
Data: 2014-02-10

Zaproszenie na warsztaty

News

Samorząd Uczniowski zaprasza wszystkich chętnych uczniów na warsztaty origami, które przeprowadzi Patrycja Lisowska
z klasy VI w środę 12 lutego 2014r. na 8 godzinie lekcyjnej w sali fioletowej.
Serdeczenie zapraszamy.

Data: 2014-02-09

Wycieczka edukacyjna do hurtowni ?Drewbor?

Dnia 04.02.2014r. odbyła się wycieczka edukacyjna do hurtowni ?Drewbor?.
News Uczestniczyli w niej uczniowie kl.V wraz z wychowawczynią. Gdy dotarliśmy na miejsce pani rozdała nam karty pracy, które następnie musieliśmy uzupełniać podczas  pobytu w hurtowni. Naszym przewodnikiem był pan Jędrzejczak. To miły, mądry hojny i zabawny pan, można o nim powiedzieć same dobre rzeczy. Było bardzo fajnie. Pan opowiadał nam o materiałach drewnopochodnych i ich zastosowaniu. Pokazywał różne jego rodzaje. Uczyliśmy się je rozróżniać. Obejrzeliśmy maszynę, która cięła te wszystkie materiały na drobne kawałki. Zobaczyliśmy (...)
Data: 2014-02-09

Licznik odwiedzin: 1959184