« poprzednia strona |   1  ,  2  , (...)  41  , (...)  81  , (...)  108  , (...)  145  ,   146   ,  147  , (...)  159  ,  160   | następna strona »

Sukces w konkursie fotograficznym

Uczniowie z naszej szkoły wzięli udział w konkursie fotograficznym "Sport to zdrowie" zorganizowanym przez Starostwo Powiatowe w Prudniku.
News W kategorii wiekowej: klasy I – III – pierwsze miejsce zdobyła Joanna Bandurowska z klasy I, w kategorii wiekowej: klasy IV – VI – drugie miejsce uzyskała Julia Cieśla z klasy piątej i trzecie miejsce Mateusz Łaszczak z klasy piątej. Gratulujemy młodym fotografom pierwszych sukcesów! Wierzymy, że będą kolejne. Wiecej na stronie powiatu; zobacz Anna Włodarczyk     Nagrodzone zdjęcia (...)
Data: 2012-07-01

Mamy nowy Samorząd Uczniowski

Pod koniec czerwca tradycyjnie odbyły się wybory do nowego Samorządu Szkolnego.
Na ostatnim spotkaniu odchodzący Samorząd Szkolny podsumował swoją pracę i przypomniał działania, które przeprowadził w roku szkolnym 2011/2012. Podczas tego spotkania ogłoszono wyniki wyborów i przedstawiono skład nowego Samorządu Uczniowskiego. Zarząd nowego Samorządu Uczniowskiego: Paulina Adamska – przewodnicząca SU Członkowie: Rafał Kowalska Agnieszka Zagawa Julia Cieśla Kamil Gibek Monika Bolibrzuch Julia Olejnik Wiktoria Pytel Dziękujemy odchodzącemu Samorządowi Uczniowskiemu, a nowemu gratulujemy i życzymy (...)
Data: 2012-06-30

Wyróżnienie w ogólnopolskim konkursie ?Otwarta szkoła?

14 czerwca 2012 r. w Ministerstwie Edukacji Narodowej przedstawiciele Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Moszczance i Stowarzyszenia Przyjaciół Szkoły ?Otwarte okno? w Moszczance wzięli udział w uroczystości wręczenia nagród laureatom i finalistom IV edycji konkursu ?Otwarta szkoła".
News Tegoroczna edycja konkursu została zorganizowana przez Fundację "Edukacja dla Demokracji" jako flagowa inicjatywa Roku Szkoły z Pasją. Czwarta edycja konkursu „Otwarta szkoła" została ogłoszona 14 października 2011 r. Do udziału w nim zaproszono publiczne i niepubliczne przedszkola oraz szkoły, a także współpracujące z nimi organizacje pozarządowe, realizujące w zespołach projekty edukacyjne i obywatelskie, wspierające rozwój polskiego systemu kształcenia i wychowania. Celem konkursu jest promowanie modelu szkoły, która w (...)
Data: 2012-06-19

Michał Górski i Paweł Kossowski-Skop, uczniowie ZSP w Moszczance, ukończyli Rok Akademicki Dziecięcej Politechniki Opolskiej

Michał Górski i Paweł Kossowski- Skop, uczniowie ZSP w Moszczance ukończyli Rok Akademicki Dziecięcej Politechniki Opolskiej i otrzymali dyplomy z wyróżnieniem.
News  W uroczystości zakończenia roku akademickiego uczestniczyli Rektor Politechniki Opolskiej prof. dr hab. inż. Jerzy Skubis oraz prorektorzy dr inż. Anna Król i dr Aleksandra Żurawska.             Wykłady i zajęcia laboratoryjne prowadzili pracownicy Politechniki Opolskiej, a słuchaczami były dzieci w wieku od 10 do 13 lat. Dążenie do zwiększenia zainteresowania dzieci naukami ścisłymi stanowiło główny cel zajęć. Projekt „Kreatorzy Młodych Talentów” ukierunkowany był na rozwój (...)
Data: 2012-06-19

Wojewódzkie zawody lekkoatletyczne w Kędzierzynie ? Koźlu

11.06.2012r . uczniowie Roksana Adamska, Edyta Dacenko, Nikola Masztalerz, Mateusz Sękarski reprezentowali naszą szkołę na zawodach lekkoatletycznych na szczeblu wojewódzkim.
News   Uczennica Nikola Masztalerz została finalistką w pchnięciu kulą zdobywając VI miejsce .   Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.   Bożena Sajewicz   (...)
Data: 2012-06-18

Euro 2012 w naszej szkole

W tym roku po raz pierwszy w historii, Polska została współorganizatorem Europejskich Mistrzostw Piłki Nożnej Mężczyzn, dlatego nasza szkoła postanowiła włączyć się w ten niesamowity wir wydarzeń.
News Z tej okazji  w  dniu 13.06. 2012 został przeprowadzony konkurs na najlepiej ubraną w barwy narodowe klasę. Wszyscy uczniowie zaprezentowali się w barwnym pochodzie, jednak zwycięzcami okazała się klasa IV. Następnie został przeprowadzony Konkurs wiedzy o Euro 2012 , który przygotował i prowadził  Iwo Rogowski. Każda klasa wytypowała dwóch zawodników , którzy musieli odpowiadać na wylosowane pytania. Konkurs przebiegał w dwóch kategoriach wiekowych( klas I – III i IV – VI). Nie lada wiedzą popisał się uczeń klasy (...)
Data: 2012-06-18

Festiwal Piosenki Angielskiej

Tegoroczny Festiwal Piosenki Angielskiej odbył się 12 czerwca i zgromadził dużą publiczność, która wspierała swoich ulubionych wykonawców na scenie. Uczniowie wykonywali utwory solo, w duecie i w zespole.
News  Dokonując oceny, brano pod uwagę poprawność językową, muzyczną i ogólne wrażenie. Jury miało bardzo trudne zadanie, gdyż wszyscy uczestnicy zaprezentowali się doskonale. Zwycięzcą tegorocznego festiwalu został zespół uczennic z klasy VI, w składzie: Nikola Masztalerz, Roksana Adamska i Edytka Dacenko. Dziewczyny zaśpiewały utwór „ Call me maybe”. Druga nagroda powędrowała do ucznia klasy IV Benedykta Pustelniaka, który zaprezentował piosenkę „ Viva la Vida”. Trzecie miejsce zdobyła uczennica klasy III Hania (...)
Data: 2012-06-16