« poprzednia strona |   1  ,  2  , (...)  43  , (...)  84  , (...)  112  , (...)  137  ,   138   ,  139  , (...)  165  ,  166   | następna strona »

MATEMATYCZNY TURNIEJ KLAS I ? VI

Dnia 18.06.2013 roku w naszej szkole odbył się międzyklasowy konkurs matematyczny. Każdą klasę reprezentowało 3 przedstawicieli.
News Konkurs składał się z 5 etapów, w trakcie których uczniowie musieli odpowiedzieć na pytania z wiedzy matematycznej, dopasować produkty do odpowiednich sklepów i ocenić ich wartość, wykazać się umiejętnością szybkiego liczenia, rozwiązać zadania i zaznaczyć rozwiązania na planszy liczb oraz ułożyć zagadkę, zadanie lub rebus do wskazanego hasła. Za każde zadanie można było otrzymać 5 punktów, łącznie do zdobycia było 25 punktów. Zadania były dopasowane odpowiednio do grupy wiekowej. Rywalizacja poszczególnych klas była bardzo (...)
Data: 2013-06-18

X Małe Konfrontacje Teatralne i ? strzał w 10 ? tkę!

Grupa teatralna ?Actus? 17 czerwca po raz pierwszy w swojej karierze artystycznej wzięła udział w zorganizowanym przez Prudnicki Ośrodek Kultury przeglądzie przedstawień szkolnych i za wykonany spektakl pt. ?Powrót miłości? otrzymała? główną nagrodę ?Czarodziejską Lampę Alladyna?.
News Ponadto jury konkursu dodatkowo przyznało nagrodę indywidualną „dla najlepszej aktorki” w tegorocznych konfrontacjach – Kasi Osieckiej.

Gratulujemy sukcesu!

Małgorzata Żuk

Anna Włodarczyk

VII Sportowa Spartakiada Szkół Wiejskich klas I -€“ III

14.06. 2013r. już po raz kolejny w naszej szkole zorganizowana została Sportowa Spartakiada Szkół Wiejskich pod hasłem "Zabawy na wesoło".
News Celem spartakiady było przede wszystkim upowszechnianie różnych form aktywności ruchowej i reprezentowanie wzorców spędzania wolnego czasu , a także integracja szkół wiejskich poprzez sport. W tym roku odwiedzili nas uczniowie wraz z opiekunami z Szybowic  i Rudziczki. Przykro nam było, że nie mogliśmy również tym razem, ugościć dzieci z Łąki Prudnickiej. Każdą z czterech drużyn reprezentował zespół składający się z 12 zawodników, zmagający się z konkurencjami sportowymi. Mali zawodnicy bardzo dobrze radzili sobie z zadaniami, (...)

Zielona Szkoła

PROGRAM ZIELONEJ SZKOŁY
News Wyjazd na Zielona Szkołę jest dla dzieci  bezplatny   finansowany ze środków unijnych w ramach POKL     Miejsce zbiórki i godzina wyjazdu: Zespół Szkolno – Przedszkolny w Moszczance 19 czerwca 2013 r. – godz. 10.00 Powrót:  27 czerwca 2013 r.  - 18:00-19:00.   W programie: 1. Wycieczka autokarowa z licencjonowanym przewodnikiem – Gdynia – Gdańsk. - Wejście do Centrum Nauki "EKSPERYMENT - Wejście do OCEANARIUM (okazy flory i fauny z mórz i (...)
Data: 2013-06-17

?Ambasador Innowacyjnych Idei i Praktyk Pedagogicznych?

17 czerwca 2013 r. w Pałacu Poznańskiego w Łodzi odbyła się uroczystość podsumowania Ruchu Innowacyjnego w Edukacji.
News Podczas tej uroczystości Pani Marzena Kędra otrzymała tytuł „Ambasador Innowacyjnych Idei i Praktyk Pedagogicznych” i stosowny certyfikat przyznany przez Kapitułę Konkursów Innowacyjnych, której przewodniczyła Konsul Wielkiej Brytanii Pani Małgorzata Brzezińska. Do tego tytułu Pani dyrektor została rekomendowana przez prof. dr hab. Bogusława Śliwerskiego i dr bab. Beatę Jachimczak. Ten tytuł zdobyli dotychczas, między innymi: prof. Marek Belka, prezes NBP; prof. Michał Kleiber, prezes PAN; Anna Dymna; prof. Janusz Witkowski prezes Głównego (...)

MAMY NOWY SAMORZĄD UCZNIOWSKI

W wyborach szkolnych przeprowadzonych w dniu 13.06.2013r. uczniowie naszej zdecydowali o składzie nowego Samorządu Uczniowskiego na rok szkolny 2013/2014.
News Nowymi członkami SU będą: Paulina Adamska Katarzyna Osiecka Kamil Kała Patrycja Lisowska Oliwia Niesłuchowska Hanna Stocka Karolina Łaszczak Julia Olejnik   Największą liczbę głosów - 37 uzyskała dotychczasowa przewodnicząca SU Paulina Adamska, która kolejny rok będzie pełnić tą funkcję.   Serdecznie gratuluję wybranym i dziękuję za udział wszystkim kandydatom, Opiekun SU Tomasz Wójtowicz (...)

Festiwal Piosenki Angielskiej

13 czerwca 2013 roku w naszej szkole odbyła się kolejna edycja Festiwalu Piosenki Angielskiej.
News  Uczestnicy konkursu oceniani byli pod względem poprawności muzycznej, językowej i ogólnego wrażenie. Uczniowie mieli możliwość zaprezentować się solo, w duetach lub zespołach. I miejsce wyśpiewała Oliwia Łukaszewicz piosenką „ Rolling in the deep”.  II miejsce zdobyła najmłodsza uczestniczka tegorocznego konkursu Asi Bandurowska, która wykonała utwór  „ What`s the weather like today?”.  III miejsce przypadło w udziale uczennicy klasy V - Karolinie Łaszczak, która wystapiła z utworem  „ Like (...)
Data: 2013-06-16