« poprzednia strona |   1  ,   2   ,  3  , (...)  56  , (...)  110  , (...)  147  , (...)  217  ,  218   | następna strona »

Bezpieczny powrót do szkół

Wskazówki dla rodzica

10 zasad dla ucznia
Data: 2020-08-18

POŻEGNANIA NADSZEDŁ CZAS

Pod takim hasłem przyszło się nam pożegnać z najstarszymi uczniami naszej szkoły, którzy w niebywałych okolicznościach po raz ostatni przyszli po świadectwo. Ostatnie tygodnie upłynęły pod hasłem e-nauki. Był to szczególnie trudny czas dla wszystkich.
    W słoneczne popołudnie ósmoklasiści ostatni już raz wprowadzali sztandar szkoły, by z honorem przekazać go młodszym kolegom. Podczas uroczystości Pani Dyrektor przytaczając cytat z filmu Forresta Gumpa „Życie jest jak pudełko czekoladek, nigdy nie wiesz co się trafi”, życzyła uczniom m.in., aby w swoich wyborach zawsze trafiali na czekoladki z ulubionym nadzieniem.     Nadszedł długo oczekiwany moment, jakim było wręczenie świadectw i dyplomów absolwenta szkoły podstawowej. Dziewięciu uczniów otrzymało świadectwa (...)
Data: 2020-07-01

Ogólnopolska akcja edukacyjna "Dzieci uczą rodziców"

News Drogie Przedszkolaki! Drodzy Uczniowie!  Drodzy Nauczyciele!  Drodzy Rodzice! Wakacje to niezwykły czas - czas odpoczynku, nowych znajomości, zabawy i rozwijania swoich pasji, czas przygód i pięknej pogody. Na rozpoczynające się wakacje przesyłam od całej drużyny Centrum Rozwoju Lokalnego najserdeczniejsze życzenia. Życzymy bezpiecznych, spokojnych, spędzonych z najbliższymi i przyjaciółmi wakacji. Niech ten czas obfituje w piękne, niezapomniane wakacyjne przygody i będzie źródłem niegasnącego uśmiechu. Życzymy by nadchodzące dwa (...)