« poprzednia strona |   1  ,   2   ,  3  , (...)  49  , (...)  97  , (...)  129  , (...)  190  ,  191   | następna strona »

Wycieczka do Opola [Łąka Prudnicka]

News W tym roku wspólnie z dziećmi  i ich rodzicami, wybraliśmy się na wycieczkę do Opola na przedstawienie – rewię na lodzie dla dzieci pt. „Niezwykłe przygody Sindbada Żeglarza”. Wszyscy pierwszy raz uczestniczyliśmy w tak niezwykłym przedstawieniu. Było bardzo kolorowo i wesoło, postacie z bajek prowadziły również zabawy dla dzieci, dzieci tańczyły podskakiwały i mogły głośno wyrażać swoje emocje. Rodzice także świetnie się bawili. Wszyscy pełni niesamowitych wrażeń wracaliśmy do przedszkola.                                                                (...)
Data: 2019-04-29

Poniedziałek  29.04.2019 r.
Wznawiamy zajęcia zgodnie z obowiązującym planem lekcji.

Jolanta Brudniak
Data: 2019-04-28

WARSZTATY WIELKANOCNE W ŚWIETLICY SZKOLNEJ

W ramach współpracy międzypokoleniowej gościliśmy dziś w świetlicy szkolnej przedstawicieli Klubu „Senior+” z Prudnika.
News      Dzieci z pomocą Pań wykonały przepiękne króliczki i kurki wielkanocne, aby przygotować świetlicę na nadchodzące święta Wielkanocne. W tak świątecznej i rodzinnej atmosferze dwugodzinne robienie dekoracji szybko upłynęło.     Bardzo dziękujemy za przybycie do naszej szkoły, poświęcony czas  i zaangażowanie w przeprowadzenie inspirujących robótek ręcznych. Anna Król, Marta Borko – Ciesielska, Małgorzata Tuz, Elżbieta Bury, Anna Włodarczyk ZAPRASZAMY DO FOTOGALERII: http://szkolamoszczanka (...)
Data: 2019-04-03

Licznik odwiedzin: 1981589