Strona główna       |        Napisz do nas

Tutaj jesteś: strona główna  |  Aktualności

Aktualności

« poprzednia strona |   1  ,   2   ,  3  , (...)  60  , (...)  119  , (...)  158  , (...)  234  ,  235   | następna strona »

2 kwietnia przypadał Światowy Dzień Świadomości Autyzmu

W ramach obchodów tego dnia klasa VI przyłączyła się do kampanii społecznej organizowanej przez Fundację JiM o zasięgu ogólnopolskim. Na znak solidarności z osobami ze spektrum autyzmu uczniowie ubrali się w „coś” niebieskiego.
News

Podczas zajęć wychowawczych uczniowie promowali empatię, otwartość i zrozumienie dla odmiennych możliwości i potrzeb osób ze spektrum autyzmu. Pamiętamy,  jak ważna jest akceptacja różnorodności i odmienności rozwojowej, a także  podnoszenie świadomości i rozpowszechnianie wiedzy na temat zaburzeń osób ze spektrum autyzmu.

 Anna Król

 

 
Czytaj całą aktualność +
Data: 2021-04-08

Grupa 5-6 latków z Publicznego Przedszkola w Łące Prudnickiej – nauczanie zdalne

News Dnia 29.03.2021 roku, dzieci z grupy starszej z Publicznego Przedszkola w Łące Prudnickiej rozpoczęły zajęcia zdalne na Teamsie. Mimo wielu obaw, okazało się iż zajęcia odbyły się bez zakłóceń. Dzieci były bardzo podekscytowane i pełne entuzjazmu. Aktywnie brały udział w zajęciach, uważnie słuchały czytanych przez nauczyciela opowiadań. Na koniec zajęć, dzieci miały za zadanie wykonać pracę plastyczną z plasteliny, którą później prezentowały.  Katarzyna Babiak   (...)
Czytaj całą aktualność +
Data: 2021-03-30

KONKURS NA „WIELKANOCNE JAJKO” W PUBLICZNYM PRZEDSZKOLU W ŁĄCE PRUDNICKIEJ

Dnia 26.03.2021 r. w Publicznym Przedszkolu w Łące Prudnickiej został rozstrzygnięty konkurs na „Wielkanocne jajko”.
News Zadaniem dzieci było ozdobienie w domu jajka wspólnie z rodzicami techniką dowolną. W konkrsie wzięło udział 29 dzieci. Wybór tego najpiękniejszego nie był łatwy, ponieważ każde jajko było piękne i niepowtarzalne. Jurorami w konkursie były dzieci, które głosowały na najpiękniejsze jajko poprzez wrzucenie żetonu do kubeczka, ustawionego obok każdego jajka. Za najpiękniejsze jajko wielkanocne zostało uznane jako Mikołaja Piotrowskiego. Wszystkie dzieci  otrzymały słodkie upominki. Serdecznie dziękujemy rodzicom za tak duże zainteresowanie (...)
Czytaj całą aktualność +
Data: 2021-03-30

WIELKANOC

ZAPRASZAMY DO GALERII
News (...)
Czytaj całą aktualność +
Data: 2021-03-30

Święta tuż, tuż…

News         Gdy zbliżają się Święta Wielkanocne rozmawiamy o zwyczajach i tradycjach  w naszych rodzinach. Wkraczamy w świąteczny nastrój ozdabiając nasze domy i ogrody. Uczniowie klasy pierwszej podczas zdalnych zajęć artystycznych  samodzielnie przygotowali piękne kurczaczki i koszyczki świąteczne, które chcieli zaprezentować życząc wszystkim Wesołych Świąt! Małgorzata Zaworska   (...)
Czytaj całą aktualność +
Data: 2021-03-30
« poprzednia strona |   1  ,   2   ,  3  , (...)  60  , (...)  119  , (...)  158  , (...)  234  ,  235   | następna strona »

Skok do góry

WebinspiracjeAdmnistracja serwerowa i utrzymanie serwisu
Webinspiracje - Agencja Internaktywna - Stanisław Stadnicki
Licznik odwiedzin: 2766839