« poprzednia strona |   1  ,   2   ,  3  , (...)  55  , (...)  109  , (...)  145  , (...)  215  ,  216   | następna strona »

Pełna miska dla zwierzaka

Pod takim hasłem w miesiącu lutym i marcu w naszej szkole została przeprowadzona akcja, która miała na celu zbiórkę żywności, koców i ręczników dla bezdomnych psów i kotów.
News     Dzięki hojności wszystkich darczyńców, udało nam się zebrać naprawdę dużo suchej karmy, przekąsek oraz  konserw mięsnych. Nie zabrakło również  kocy, ręczników, misek, zabawek, znalazły się  nawet poduszki i smycze dla piesków.    Jesteśmy niezmiernie wdzięczni za tak niesamowite wsparcie naszej akcji.  Niestety dopiero teraz pomimo nie sprzyjającej aury, udało się nam dostarczyć wszystko do Schroniska dla bezdomnych zwierząt w Kędzierzynie Koźlu. Pani kierownik bardzo serdecznie podziękowała (...)
Data: 2020-06-08

Wirtualne pidżama/piżama party

Obie formy są prawidłowe i chociaż forma „pidżama” jest rzadziej używana, to na potrzeby naszego spotkania on-line używaliśmy tego słowa i wyrazu często.
News Dlaczego?…. bo urządziliśmy sobie na wizji spotkanie w nocnych strojach, ale nie po to, aby rozleniwić się w łóżku, tylko aby poznać ostatnią w klasie pierwszej głoskę i literę „dż”. Czy byliśmy senni, na pewno NIE! Na przebudzankę, a tym samym gimnastykę poranną zaproponowałam zabawę ruchową „ Piżamowe party” (podaję link, może ktoś będzie miał ochotę się pobawić? https://www.youtube.com/watch?v=BBYQ1vfY7igfilmik ) Miło było zobaczyć rozbawione, roześmiane twarze, które w domowym zdalnym zaciszu, na wesoło (...)
Data: 2020-06-08

W trosce o bezpieczeństwo…

News

W trosce o bezpieczeństwo uczniów i pracowników szkoły w dniu wczorajszym został zamontowany w naszej szkole automatyczny dyspenser z płynem do dezynfekcji. Urządzenie zostało pozyskane dzięki wsparciu MEN.
Data: 2020-06-06

Informacje dla rodziców oraz zasady dla uczniów przystępujących do egzaminu ósmoklasisty w czerwcu 2020 r. w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Moszczance

na podstawie wytycznych przeciwepidemicznych CKE, GIS oraz MEN  w związku z przeprowadzeniem egzaminów z dnia 15 maja 2020 r. Na egzamin może przyjść wyłącznie osoba zdrowa, bez objawów chorobowych sugerujących chorobę zakaźną, która ponadto dokonała przed wyjściem z domu pomiaru temperatury i nie przekroczyła ona 37⁰C. Każdy uczeń wchodzący na teren budynku szkoły może mieć kontrolnie zmierzoną temperaturę bez jej odnotowywania. Uczeń nie może przyjść na egzamin, jeżeli przebywa w domu z osobą na kwarantannie lub izolacji (...)
Data: 2020-06-04