Strona główna       |        Napisz do nas

Tutaj jesteś: strona główna  |  Aktualności

Sprawdzamy obecność

Sport: obecny zawsze i wszędzie

Królowa wszystkich dyscyplin sportowych czyli Lekkoatletyka na koniec tego roku szkolnego jeszcze zagościła do Opola nie mogło zabraknąć nas.

W dniu 13 czerwca 2017 r. Nasza Szkoła jako jedyna z powiatu prudnickiego wzięła udział w Międzynarodowych Igrzyskach LZS Szkół Wiejskich na szczeblu szkół podstawowych. Zawody były mocno obłożone licznie przybyłymi szkołami z całego województwa opolskiego. Rewelacyjnie i profesjonalnie przygotowane pod względem organizacyjnym. Proponowane były chyba wszystkie konkurencje. Jeden zawodnik mógł wziąć udział( jak to zwykle bywa na takich zawodach) w dwóch konkurencjach indywidualnie i w sztafecie, osobno rywalizowali chłopcy i osobno dziewczęta.

Tak też zrobiliśmy my…

Braliśmy udział w skoku w dal, piłeczce palantowej, pchnięciu kulą, biegu na 100m, 600m i 1000m, niestety nie mieliśmy sztafet. Indywidualnie dziewczętom zabrakło dosłownie centymetrów, aby dostać się do finałowej 8-ki z ok.30 osób biorących udział w jeden konkurencji. Obiecujemy, że będziemy pracować jeszcze intensywniej, aby w przyszłym roku osiągnąć zaplanowany cel.

Z sportowym pozdrowieniem

Marta Borko-Ciesielska

w raz z uczniami 

Foto

Foto

Foto

Powrót

Skok do góry

WebinspiracjeAdmnistracja serwerowa i utrzymanie serwisu
Webinspiracje - Agencja Internaktywna - Stanisław Stadnicki
Licznik odwiedzin: 2688338