SPARTAKIADA PRZEDSZKOLAKÓW

Dnia 20.05.2017r. w hali sportowej I LO w Prudniku odbyła się Spartakiada Przedszkolaków zorganizowana przez Publiczne Przedszkole nr 1 w Prudniku.

W sportowych zmaganiach udział wzięło 7 przedszkoli, w tym nasze z Moszczanki. Każda drużyna posiadała własny emblemat z nazwą przedszkola oraz specjalny okrzyk sportowy, który motywował ich do rywalizacji.

Konkurencje sportowe w których brali udział to: bieg sztafetowy, rzut do kosza, slalom z łyżeczką, wyścigi kangurów, hokej, wykopki, szarfa i obręcz oraz podaj dalej.

W każdej konkurencji dzieci dawały z siebie wszystko. Zabawa była niesamowita dla przedszkolaków. Wiele radości sprawiło im konkurowanie z innymi przedszkolami. Były bardzo zainteresowane tym co się działo podczas przerw m.in. pokazy zespołów tanecznych oraz publiczności.

Przedszkole w Moszczance zajęło ostatnie miejsce. Obiecujemy, że w przyszłym roku poprawimy naszą szybkość i zajmiemy wyższą lokatę.

nauczyciel Sylwia Gołębiowska

ZAPRASZAMY DO FOTOGALERII: