XI EDYCJA FESTIWALU PIOSENKI ANGIELSKIEJ

25 maja upłynął w naszej szkole w radosnej i uroczystej atmosferze, wszystko za sprawą wykonawców, którzy wystąpili w XI edycji Konkursu Piosenki Angielskiej.

Śmiało można stwierdzić, że festiwal ten wpisał się już na stale do kalendarza imprez szkolnych. Jury oceniało wykonawców pod względem poprawności muzycznej, językowej i ogólnego wrażenie. Wystąpiło 7 solistów i 4 zespoły. Zadanie jury było niezwykle trudne, gdyż młodzi wykonawcy prezentowali bardzo wysoki poziom zarówno muzyczny jak i językowy.

Wyniki konkursu:

Klasy I – III

I miejsce Julia Szpara

II miejsce Miriam Pustelniak

III miejsce Hania Gołowkin, Malwina Sitek, Iga i Maja Giemzik

Klasy IV – VI

I miejsce Łucja Stonoga i Noemi Pustelniak

II miejsce Kinga Żurakowska, Wiktoria Hajdecka i Amelia Zdanowicz

III miejsce Marta Piekarczyk, Miłosz Sadło i Kamil Mykita

Wszyscy uczestnicy otrzymali dyplomy i nagrody rzeczowe.

Konkurs dał możliwość wykonawcom zaprezentowania swoich możliwości językowych, muzycznych i scenicznych, a publiczności dostarczył niezapomnianych wrażeń.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom i zapraszamy do udziału w kolejnej edycji.

Małgorzata Gibek

ZAPRASZAMY DO FOTOGALERII: