Nasi w czołówce!

Wojewódzka Mini Olimpiada Wiedzy Ekologicznej w Głuchołazach na stałe wpisuje się w kalendarz konkursów naszej szkoły. Wspaniale przygotowana i hojnie finansowana przez sponsorów olimpiada, jest imprezą uwielbianą przez biorące w niej udział - dzieci.

W tym roku przyjechało blisko 40 uczniów. Praca i czas, poświęcone na rozpoznawaniu gatunków drzew, roślin zielnych, krzewinek, owadów, ptaków, płazów, gadów i ssaków, zgłębianiu zagadnień związanych z lasem i parkami krajobrazowymi, zostały zrekompensowane pięknymi nagrodami (sprzęt sportowy, książki, zabawki). Nasi uczniowie: Noemi Pustelniak (5 miejsce), Daria Jaworska (7 miejsce) i Andrzej Oszywa wspaniale zaprezentowali się na finale w Głuchołazach. Bardzo serdecznie im gratulujemy!

Elżbieta Bury