Rozstrzygnięcie wojewódzkiego etapu konkursu

Miło nam poinformować, że nasza szkoła otrzymała wyróżnienie w konkursie ?Mam 6 lat?.

Organizatorem konkursu jest Ministerstwo Edukacji Narodowej, które zaprosiło szkoły i przedszkola do udziału w konkursie. Celem konkursu jest upowszechnianie najciekawszych form aktywności rad rodziców umożliwiających przyjazną adaptację dzieci 6-letnich do edukacji szkolnej oraz wsparcie współpracy między radami.

Konkurs został przeprowadzony w dwóch etapach: wojewódzkim i krajowym.

W pierwszym etapie, wojewódzkim, koordynowanym przez Opolskiego Kuratora Oświaty, powołana przez niego wojewódzka kapituła konkursu, oceniała  zgłoszone projekty. Nasz projekt otrzymał wyróżnienie i zostanie zaprezentowany podczas finałowych uroczystości, które odbędą się 29 maja 2012 r. w Opolu.

Spośród projektów wyróżnionych w wojewódzkim etapie Konkursu, kapituła

konkursu wskazała również nasz projekt, który weźmie udział w Gali Finałowej, odbędzie się ona 4 czerwca 2012 r. w Warszawie.

więcej informacji na stronie Kuratorium Oświaty w Opolu

Wojewódzka Gala Konkursu Ministra Edukacji Narodowej „MAM 6 LAT”