Strona główna       |        Napisz do nas

Tutaj jesteś: strona główna  |  Aktualności

?Trenujesz? Jesteś szczęśliwy??

- Czy to co robisz sprawia Ci radość?

      Te i szereg innych pytań zadali uczestnicy konferencji dziecięcej zawodnikom sekcji Karate LKS Zarzewie z Prudnika, którzy razem z sensei (trener karate) gościli w naszej szkole. Karolina, Julia, Magdalena, Oskar -utytułowani zawodnicy prudnickiego klubu stanęli przed publicznością
w pełni  przygotowani nawet do krótkiego pokazu technicznego na sali gimnastycznej, gdzie zaprezentowali namiastkę swoich umiejętności. Opowiedzieli oni krótko o swoich sukcesach i osiągnięciach. W ich oczach widać było nieukrywaną radość i poczucie spełniania się w tym co jest ich pasją. Wśród cech charakterystycznych dla karateki wymieniane były: wytrwałość, cierpliwość, systematyczność, sprawność a nade wszystko zdyscyplinowanie. Do pokazu technik karate - kumite (walka) zawodniczka zaprosiła chętną osobę z publiczności. Tym śmiałkiem okazała się Łucja, która w pełni zaufała umiejętnościom Magdy i stała w bezruchu – fantom, gdy ta prezentowała kilka technik ręcznych i nożnych stosowanych w realnej walce. Oklaskami została nagrodzona za odwagę, a w spojrzeniach publiczności malowała się ciekawość i podziw.

- Czy zawodnicy  są szczęśliwi uprawiając karate?

         Nie trzeba było o to pytać. To było widać w każdym ruchu, mimice twarzy, że pasja pochłonęła ich całkowicie i sprawia ogromną radość.

 Dziękujemy, że z nami byliście…

 

Jolanta Brudniak

Foto

Foto

Foto

Foto

Foto

Foto

Foto

Powrót

Skok do góry

WebinspiracjeAdmnistracja serwerowa i utrzymanie serwisu
Webinspiracje - Agencja Internaktywna - Stanisław Stadnicki
Licznik odwiedzin: 4192334