Strona główna       |        Napisz do nas

Tutaj jesteś: strona główna  |  Aktualności

NAJLEPSZE AMERYKAŃSKIE SAMOCHODY? według Szymona Augustyna

Szymon z klasy III jest znany ze swego zamiłowania do samochodów pochodzących zza Atlantyku. Dlatego z entuzjazmem została przyjęta informacja o konferencji dziecięcej na temat amerykańskich klasyków motoryzacji.

Odbyła się ona w naszej szkole na początku kwietnia. Dzięki profesjonalnie przygotowanej prezentacji multimedialnej uczestnicy spotkania dowiedzieli się o historii motoryzacji w Ameryce. Mogli również oglądać przepiękne modele samochodów z kolekcji naszego pasjonata. Te „amerykańskie staruszki” z potężnymi silnikami, ogromnymi masywnymi karoseriami, przestronnymi wnętrzami pobudzały wyobraźnię i kierowały myśli ku amerykańskiej motoryzacji z dawnych lat. Pod koniec spotkania nawiązała się ciekawa dyskusja, podczas której dzieliliśmy się naszymi wrażeniami. Jedna refleksja szczególnie mi się spodobała - „Amerykańskie samochody są super, mają duszę, a przynajmniej te starsze....”.

     Za to wspaniałe przeżycie bardzo dziękujemy Szymonowi, a także jego rodzicom, którzy dzielnie wspierali swojego syna w tym przedsięwzięciu. 

Alicja Niedbalska

Foto

Foto

Foto

Foto

Powrót

Skok do góry

WebinspiracjeAdmnistracja serwerowa i utrzymanie serwisu
Webinspiracje - Agencja Internaktywna - Stanisław Stadnicki
Licznik odwiedzin: 4192445