Strona główna       |        Napisz do nas

Tutaj jesteś: strona główna  |  Aktualności

DAR SERCA dla dziecięcego hospicjum w Opolu

Przed świętami Bożego Narodzenia dziecięce marzenia nabierają bardziej realnych kształtów. Święty Mikołaj ma wówczas rozeznanie w tym, co może wywołać radość na dziecięcej buzi. O marzeniach dzieci z opolskiego hospicjum dowiedzieliśmy się dzięki pani Ani, która przyniosła do szkoły informację na temat akcji ?Mała Gwiazdka? prowadzonej przez Fundację im. Julii Bonk.

       Samorząd Uczniowski postanowił rozpropagować tę akcję wśród uczniów, nauczycieli oraz rodziców. W tym celu przygotował na dolnym korytarzu punkt informacyjny oraz miejsce zbierania darów. Hojność darczyńców przerosła wszelkie oczekiwania. Bardzo im za to dziękujemy.

        Przyłączając się do akcji „Mała Gwiazdka” poznaliśmy historię bardzo ciężko chorych dzieci. Dzięki niej nasze serca otwarły się szerzej na ich marzenia i potrzeby. Obdarowując innych sami również zostaliśmy obdarowani dobrem, którego nie da się kupić w supermarkecie za żadne pieniądze. U jego podstaw leży współczucie wobec drugiego człowieka, a owocem jest radość tych, których los tak mocno doświadczył. Cieszymy się, że dane nam było dotknąć tej tajemnicy bezinteresownej miłości w naszej szkole.

Alicja Niedbalska

Foto

Foto

Powrót

Skok do góry

WebinspiracjeAdmnistracja serwerowa i utrzymanie serwisu
Webinspiracje - Agencja Internaktywna - Stanisław Stadnicki
Licznik odwiedzin: 4192327