Strona główna       |        Napisz do nas

Tutaj jesteś: strona główna  |  Aktualności

MUZYCZNE PASJE ŁĄCZĄ POKOLENIA ?

Za nami drugie spotkanie przy muzyce dla uczniów klas I ?VI, nauczycieli oraz chętnych rodziców. Tym razem w sali fioletowej gościliśmy pana Marka Gąsiorowskiego grającego na gitarze elektrycznej. To wujek Nikoli z klasy trzeciej, Jesiki z klasy czwartej i Karola z klasy pierwszej. Dzieci dzielnie wspierały go swoim graniem na instrumentach perkusyjnych. Jesika przywiozła nawet keyboard, na którym zaczęła się uczyć grać w tym roku szkolnym.

Foto

Do tego rodzinnego zespołu dołączyli się uczniowie naszej szkoły.

            Na szczególną uwagę zasługuje Tymon Rojek z klasy czwartej, który grał na perkusji przywiezionej na tę szczególną okazję z domu. Nie mogło też zabraknąć brzmienia bębnów pana Kuby Jakóbczaka z Jarnołtówka oraz skrzypiec pani od muzyki.

            W krótkim czasie nasza grupa stała się wielką orkiestrą, a każdy uczestnik odczuł efekt swojej aktywności twórczej. Nawet przedszkolaki wzięły tamburyn do ręki by włączyć się w to wspólne szkolne muzykowanie.

Foto

Foto

Nasza MUZYCZNA DROGA DO SZCZĘŚCIA zaczyna się rozwijać w dość szybkim tempie. Dzieje się to dzięki pracy Samorządu Uczniowskiego, który wśród uczniów zbiera informacje na temat muzykujących rodzin. Okazuje się, że w naszej społeczności jest ich dość sporo. Dlatego już teraz zapraszamy na kolejne spotkanie, które pomoże nam budować piękne relacje między nami.

Foto

Alicja Niedbalska

Powrót

Skok do góry

WebinspiracjeAdmnistracja serwerowa i utrzymanie serwisu
Webinspiracje - Agencja Internaktywna - Stanisław Stadnicki
Licznik odwiedzin: 4192458