"Wisienka na torcie"

"Wisienką na torcie" można chyba nazwać wynik ostatniego w tym roku szkolnym konkursu, w którym wzięły udział dzieci z naszej szkoły.

18 czerwca uczniowie klasy III wzięli udział w Turnieju Szkół dla klas I- III szkół podstawowych gminy Prudnik i zdobyli puchar, czyli pierwszą (i jedyną) nagrodę! W trójce wspaniałych przedstawicieli naszej szkoły znaleźli się: Kinga Żurakowska, Kamil Mykita i Tymoteusz Nowak.

Turniej miał charakter interdyscyplinarny, a zadaniem uczestników było m.in. wykazanie się bardzo dobrą znajomością wierszy Jana Brzechwy ze zbioru "Zwierzyniec", rozpoznawanie popularnych ptaków polskich, muzyka świata.

Nadmienić należy, że wspaniale przygotowany i poprowadzony konkurs, przygotowany został przez nauczycieli ze SP Nr 4.

Kindze, Kamilowi i Tymkowi serdecznie gratulujemy!

E. Bury