Strona główna       |        Napisz do nas

Tutaj jesteś: strona główna  |  Aktualności

MAM TALENT 2015

Nasza szkoła nosi zaszczytny tytuł ?Szkoła Odkrywców Talentów?, który przyznawany jest placówce, która w istotny sposób przyczynia się do odkrywania, wspierania zdolności, zainteresowań oraz uzdolnień dzieci i młodzieży. Szkoła, której nadany został ten tytuł przeprowadza systemowe działania na rzecz uczniów zdolnych. W tym celu przeprowadziliśmy konkurs ?Mam talent 2015?.

Organizatorem konkursu był Samorząd Uczniowski, a jego główne zadania to popularyzacja działań artystycznych w szkole, rozwijanie kreatywności uczniów, rozwijanie zainteresowań oraz umożliwienie prezentacji swoich pasji na forum szkoły. Prezentacja mogła mieć formę sceniczną, muzyczną lub artystyczną (piosenka, taniec, gra na instrumencie, przedstawienie). Do udziału zostali zaproszeni zarówno wykonawcy indywidualni, jak i grupy prezentujące swój talent. Po zaprezentowaniu wszystkich uczestników, trójkę laureatów oraz wyróżnionych ogłosiło jury w składzie: p.Elżbieta Bury, p. Kazimiera Czabaj, Melania Bolibrzuch, Kinga Żurakowska.

Wykonawcy zaprezentowali swoje umiejętności wokalne, recytowali wiersze, mieliśmy okazję oglądać występy teatralne oraz umiejętności taneczne.

Wyniki konkursu przedstawiają się następująco:

I miejsce – Emilia Furgała za recytację wiersza,

II miejsce – Noemi Pustelniak za śpiew,

III miejsce - Kasia Osiecka, Marta Biernat, Wiktoria Zimoch, Wiktoria Pytel – za przedstawienie teatralne.

Wyróżnienia otrzymali: Miłosz Trzaska, Oliwia Zięba, Kasia Osiecka,

Była to kolejna udana impreza, która dała naszym dzieciom możliwość poznania i zaprezentowania ich pasji i zainteresowań. Za rok odbędzie się następna edycja, do której zachęcamy pozostałych uczniów.

Wszystkim nagrodzonym oraz uczestnikom serdecznie gratulujemy!

Tomasz Wójtowicz

Opiekun SU  

Foto

Foto

Foto

Powrót

Skok do góry

WebinspiracjeAdmnistracja serwerowa i utrzymanie serwisu
Webinspiracje - Agencja Internaktywna - Stanisław Stadnicki
Licznik odwiedzin: 4192380