Marta Piekarczyk laureatką konkursu plastycznego ?W Trosce o Środowisko - przyroda widziana oczyma dziecka?

W maju 2014r. Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Opolu po raz pierwszy zorganizował konkurs plastyczny skierowany do dzieci klas I-III szkół podstawowych województwa opolskiego.

Celem konkursu było rozwijanie wśród najmłodszych wrażliwości ekologicznej, kształtowanie poczucia harmonii ze środowiskiem, wyzwalanie pozytywnego stosunku do świata przyrody.

Na konkurs nadesłano 150 pięknych, kolorowych rysunków z 35 placówek szkolnych Opolszczyzny. Komisja konkursowa nagrodziła 30 najciekawszych - autorom 13 prac przyznano równorzędne pierwsze miejsca laureatów Konkursu.

Praca plastyczna naszej Marty znalazła się w Kalendarzu na rok 2015 wydanym przez WFOŚiGW w Opolu.

Serdecznie gratulujemy!

Elżbieta Bury