Osiągnięcia sportowe w roku szkolnym 2011/2012.

Szkolni sportowcy z naszej szkoły odnoszą spektakularne sukcesy w różnych dyscyplinach sportowych

13.12.2011r. w Prudniku odbyły się miejsko – gminne zawody w unihokeja dziewcząt i chłopców.

- II miejsce zdobyły dziewczęta w składzie: Edyta Dacenko, Nikola Masztalerz, Nikola Zimoch, Martyna Konieczna, Paulina Adamska, Klaudia Frukacz, Agnieszka Zagawa, Aleksandra Tabaka, Marlena Karcz.

- II miejsce zdobyli również chłopcy w składzie: Karol Mazepa, Iwo Rogowski, Dominik Kraus, Mateusz Sękarski, Dawid Lempart, Mateusz Prochera, Rafał Kowalski, Mateusz Partyczny, Mateusz Łaszczak.

12.10.2011r. w Lasocicach odbyły się wojewódzkie biegi przełajowe. Nasze uczennice Martyna Konieczna zdobyła X miejsce , natomiast Edytka Dacenko była XXVI. W każdej kategorii wiekowej w zawodach uczestniczyło około 60 zawodników dlatego gratulujemy im wyników, na które ciężko pracowały.

O3.10.2011r. w Prudniku odbyły się powiatowe indywidualne biegi przełajowe dziewcząt i chłopców. Uczniowie naszej szkoły zakwalifikowali się na zawody wojewódzkie bowiem:

W kategorii wiekowej klas IV - V dziewcząt na dystansie 1000m :

- I miejsce   zdobyła uczennica klasy IV Martyna Konieczna

W kategorii dziewcząt klas VI -  II miejsce zdobyła Edyta Dacenko.

Natomiast w kategorii chłopców na dystansie 1500m :

- II miejsce zdobył Mateusz Prochera ucz. klasy V. Gratulacje!

Dnia 29.09.2011r. w Prudniku odbyły się miejsko – gminne indywidualne biegi przełajowe dziewcząt i chłopców.

W kategorii wiekowej klas IV - V dziewcząt na dystansie1000m :

- II miejsce   zdobyła uczennica klasy IV Martyna Konieczna

- V miejsce  zdobyła  ucz. klasy V Agnieszka Witke

W kategorii dziewcząt klas VI -  III miejsce zdobyła Edyta  Dacenko.

Natomiast w kategorii chłopców na dystansie 1500m :

- I miejsce zdobył Mateusz Prochera ucz. klasy V

- VII miejsce zdobył Karol Mazepa ucz. klasy VI

Z wynikiem zadawalającym ukończyli również swój bieg uczniowie klasy IV: Kamil Gibek  i Seweryn Zapała.

Gratulacje!

Bożena Sajewicz