Strona główna       |        Napisz do nas

Tutaj jesteś: strona główna  |  Aktualności

MAM TALENT 2014

Dnia 15 kwietnia 2014 roku w naszej szkole odbyła się kolejna edycja szkolnego konkursu pt. "Mam talent" dla klas I- VI. Konkurs miał charakter przeglądu, podczas którego uczniowie mogli zaprezentować swoje umiejętności artystyczne.

Koordynatorem konkursu był Samorząd Uczniowski, a jego celem było przede wszystkim wyłonienie talentów oraz integracja uczniów i wspólna zabawa. Zainteresowanie występem i ilość uczniów, chętnych do zaprezentowania swoich umiejętności szerszej publiczności, jak każdego roku przerosły oczekiwania organizatorów. W jury zasiedli: z nauczycieli:  Małgorzata Gibek  i Alicja Niedbalska oraz z grona uczniów:  Julia Olejnik i Kornelia Wichert.
Najwięcej wykonawców prezentowało swoje umiejętności wokalne i taneczne, była też recytacja wierszy oraz występ teatralny. Wszystkie występy wzbudzały gorący aplauz widowni, która dzielnie wspierała swoich idoli.
Wyniki konkursu przedstawiają się następująco:
I miejsce – Marta Biernat, Wiktoria Zimoch, Wiktoria Golc - Mączka, Wiktoria Pytel, Kasia Osiecka z kl. V – scenka teatralna
II miejsce – Natalia Mączka z kl. VI - taniec
III miejsce – Hanna Stocka z kl. IV - śpiew
Wyróżnienia: Agnieszka Matuszak z kl.IV - recytacja, Kinga Żurakowska z kl. II - śpiew, Karolina Konieczna z kl. IV - recytacja
Konkurs "Mam talent" był bardzo udaną imprezą, dał możliwość poznania zainteresowań i uzdolnień naszych uczniów.
Udział uczniów w konkursie potwierdził, że w każdym człowieku jest jakiś ukryty talent - trzeba go tylko w sobie odnaleźć, a potem starannie pielęgnować.
Za rok kolejna edycja konkursu, na który już dziś zapraszamy. Zachęcamy do rozwijania swoich umiejętności oraz do nabycia odwagi, by się nimi z nami podzielić. Wszystkim nagrodzonym oraz uczestnikom serdecznie gratulujemy!

Opiekun SU
Tomasz Wójtowicz

Foto

Foto

Foto

Foto

Foto

Powrót

Skok do góry

WebinspiracjeAdmnistracja serwerowa i utrzymanie serwisu
Webinspiracje - Agencja Internaktywna - Stanisław Stadnicki
Licznik odwiedzin: 4192345