Strona główna       |        Napisz do nas

Tutaj jesteś: strona główna  |  Aktualności

Certyfikat ,,Ortograficznego Master Chef?a?

Konkurs w ramach Tygodnia Języka Polskiego dla szkół podstawowych wyłonił spośród klas szóstych ,,Ortograficznego Master Chef?a??

Tydzień Języka Polskiego w tym roku przypadł na ostatnie dni listopada. Trwał od 25 – 29 dnia tego miesiąca i spotkał się z uhonorowaniem ze strony Polonistek Publicznego Gimnazjum nr1 w Prudniku, które na każdy jego dzień przygotowały ciekawą ofertę konkursową.

 Nasi szóstoklasiści mieli okazję, w połowie tego ,,polonistycznego tygodnia”, wziąć udział w konkursie, który wymagał od nich ortograficznej czujności połączonej z własną inwencją twórczą.

Drużyna w składzie: Paulina Adamska, Martyna Konieczna, Natalia Mączka i Benedykt Pustelniak, w dwóch dwudziestominutowych starciach ,,Ortograficznego Master Chef’a”, pokonała pozostałe drużyny i zajęła I miejsce.

Otrzymanie Certyfikatu ,,Ortograficznego Master Chef’a” z rąk Patrona Konkursu : Dyrektor PG 1 - Ludmiły Lisowskiej to jedno nowe doświadczenie, wielkie zwycięstwo - to drugie, ale – udana zabawa w klimacie zdrowej, pogodnej i kreatywnej rywalizacji - to doświadczenie najcenniejsze, które na pewno znajdzie odbicie w przyszłości naszych ,,Master Chef”ów” .J

 Małgorzata Żuk

Foto

Foto

Foto

 

Powrót

Skok do góry

WebinspiracjeAdmnistracja serwerowa i utrzymanie serwisu
Webinspiracje - Agencja Internaktywna - Stanisław Stadnicki
Licznik odwiedzin: 2676077