III Ogólnopolski Konkurs Informatyczny ?TIK?-TAK!?.

Aż 23478 uczniów z całej Polski wzięło udział w tegorocznym III Ogólnopolskim Konkursie Informatycznym ?TIK?-TAK!?.

W dniach 8 - 12 kwietnia 2013 roku cztery dzielne uczennice naszej szkoły (Nikola Krawiec, Marta Biernat, Julia Cieśla, Agnieszka Zagawa) codziennie zmagały się z problemami testowymi z zakresu informatyki.  Pierwszy etap polegał na zalogowaniu się do systemu, a potem  rozwiązaniu 2 testów w ciągu doby. Na każdy test uczeń miał 10 minut. 100 osób z najwyższą punktacja przeszło do II etapu.

W II etapie, podczas którego w czasie 45 minut uczniowie musieli rozwiązać test praktyczny i teoretyczny, nasza uczennica Julia Cieśla zajęła 30 miejsce w skali kraju.

Gratulujemy takiego wyniku, a przede wszystkim wiedzy i umiejętności informatycznych.

Izabela Czabaj