Gminny Turniej Wiedzy o Bezpieczeństwie dedykowany dla klas I-III

Zorganizowany przez Komendę Powiatową Policji w Prudniku obejmował: - test wiedzy z zakresu ruchu drogowego - test sprawności fizycznej

…odbył się w Publicznej Szkole Podstawowej nr 3 w Prudniku, w dużej szkole (tak mówiły uczestniczki tego wydarzenia, gdy przemierzaliśmy szkolne korytarze udając się do sali gimnastycznej).  A były nimi Joanna Włodarczyk z klasy 2 i Wiktoria Adamczyk z klasy 3, obie bardzo radosne, otwarte, a jednocześnie skupione na wykonywanych zadaniach. To była świetna zabawa i wspaniałe nagrody, z otrzymania których dziewczynki się bardzo ucieszyły. Miło było spotkać się z uczniami z innych szkół i policjantami naszej komendy.

Zdobywanie i utrwalanie wiedzy na temat bezpieczeństwa w ruchu drogowym w tak miłej  atmosferze będzie miłym wspomnieniem dla wszystkich uczestników tego turnieju. Bądźcie bezpieczni!!!

Jolanta Brudniak