WYNIKI XXIII Konkursu Recytatorskiego Poezji dla Dzieci

Sezon recytatorski dla naszej szkoły rozpoczął się wyśmienicie!

W każdej kategorii tego kultowego konkursu na szczeblu gminnym uzyskaliśmy bardzo satysfakcjonujące lokaty

KATEGORIA I – uczniowie klas I-II

II miejsce           Milena Gorzelanna        (opiekun/instruktor Jolanta Brudniak)

Wyróżnienie :   Joanna Włodarczyk        (opiekun/instruktor Małgorzata Zaworska)

KATEGORIA II – uczniowie klas III-IV

II miejsce              Michał Budzyński       (opiekun/instruktor Krystyna Wesołowska)

III miejsce             Zofia Lach                  (opiekun/instruktor   Elżbieta Bury)

KATEGORIA III – uczniowie klas V-VI

I miejsce               Marta Włodarczyk         (opiekun/instruktor Małgorzata Żuk)

II miejsce              Magdalena Wójtowicz   (opiekun/instruktor Małgorzata Żuk)

III miejsce             Miriam Pustelniak         (opiekun/instruktor Małgorzata Żuk)

Już wkrótce nagrody i dyplomy zostaną dostarczone do szkół, o czym każdy laureat zostanie powiadomiony.

Gratulacje!!!