WYNIKI SZKOLNEGO KONKURSU JĘZYKOWEGO „THE MASTER OF SPELLING 2020”

3 lutego 2020 r. w naszej szkole odbył się Szkolny Konkurs Literowania „Master of Spelling 2020”.

Do konkursu zgłosiło się 23 uczniów  z klas III - VI. Uczestnicy konkursu musieli wykazać się doskonałą znajomością alfabetu angielskiego. Zadania konkursowe polegały na zapisywaniu poprawnych liter, wyrazów i zdań oraz literowaniu wyrazów zapisanych oraz usłyszanych. Konkurs przebiegał w dwóch kategoriach wiekowych.

Miło nam poinformować, że tytuł  Mistrza Literowania 2020 w kategorii klas młodszych zdobyły dwie uczennice: Martyna Muszyńska z klasy III i Maja Czarnobrewa z klasy IV, zaś tytuł wicemistrza wywalczyła uczennica klasy IV Zuzanna Bolibrzuch. W kategorii klas starszych tytuł mistrza przypadł Amelii Gorzelannej z klasy V, a tytuł wicemistrza zdobyła uczennica klasy VI Maja Giemzik.

Zwycięzcom serdecznie gratulujemy i zapraszamy do kolejnej edycji już za rok!

Małgorzata Gibek

ZAPRASZAMY DO FOTOGALERII: