Karnawał z Babcią i Dziadkiem

Cała sala gimnastyczna przystrojona karnawałowo, poczęstunek na stołach, piękna dekoracja (jeszcze świąteczna)- wszystko to dla naszych ukochanych Dziadków.

Wielu z nich, często podpierając się laską czy kulą, przyszło, by zobaczyć artystyczne popisy swoich ukochanych wnuków i zwyczajnie pobyć ze swoimi „skarbami”. Pięknie przedstawionym jasełkom klasy trzeciej towarzyszyło wzruszenie seniorów i głośne śpiewanie kolęd. Pierwszaki radośnie i spontanicznie złożyły życzenia swoim babciom i dziadkom, a klasa druga śpiewem i tańcem zaakcentowała to ważne dla nas wszystkich święto. Aby jeszcze bardziej uświetnić Dzień Babci i Dziadka połączono je ze wspólnym balem karnawałowym. Wspólna zabawa była radością  dla dzieci i starszych, którzy na parkiecie dawali niezły popis kondycji i witalności. Ale najważniejsze było to, że dzieci miały jeszcze jedną możliwość okazać swoim Dziadkom miłość i wdzięczność.

E. Bury

ZAPRASZAMY DO FOTOGALERII: