IV Konkurs Recytatorski Poezji Angielskiej

26 listopada 2019 w naszej szkoły odbyła się IV edycja Konkursu Recytatorskiego Poezji Angielskiej.

Celem Konkursu było zwiększenie zainteresowania uczniów poezją obcojęzyczną, doskonalenie umiejętności językowych, recytatorskich i scenicznych.

Uczniowie prezentowali swoje utwory w dwóch kategoriach wiekowych: klasy V-VI oraz klasy VII-VIII. Jury w składzie pani dyrektor Małgorzata Tuz, pani Małgorzata Gibek oraz uczennice szkoły Kinga Żurakowska i Daria Szkwarek oceniało: stopień opanowania tekstu, poprawność językową, interpretację i wrażenie artystyczne.

W poszczególnych kategoriach miejsca zajęli:

Klasy V-VI

I miejsce – Amelia Gorzelanna

II miejsce – Magdalena Wójtowicz i Maja Giemzik

III miejsce – Iga Giemzik i Kamil Siedlaczek

Klasy VII-VIII

I miejsce – Łucja Stonoga

II miejsce –Marta Pawka i Szymon Augustyn

Laureaci Konkursu mogli wybrać sobie nagrody książkowe. Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali dyplomy i słodycze.

Serdecznie gratulujemy zwycięzcom i zapraszamy do kolejnej edycji konkursu już za rok.

Małgorzata Gibek

ZAPRASZAMY DO FOTOGALERII: