PODSUMOWANIE PROJEKTU „UNITED THROUGH CULTURE AND TRADITION”

Miło nam poinformować, że produkt finalny projektu „United through culture and tradition” jest już gotowy.

Pragnę przypomnieć, że projekt realizowany był w ramach programu europejskiego eTwinning przez cały rok szkolny 2018/2019. Działania zaplanowane w tym projekcie realizowane były na zajęciach języka angielskiego z uczniami klasy VII. Ostatecznie do końca projektu oprócz naszej szkoły dotarli partnerzy z Rumunii i z Grecji. Uczniowie nie tylko poszerzali wiedzę na temat kultury i tradycji innych krajów europejskich, ale doskonalili umiejętności językowe oraz  nowoczesne technologie informacyjno-komunikacyjne. Z wypracowanych materiałów powstało ciekawe czasopismo internetowe, z którego jesteśmy bardzo dumni i które prezentujemy sympatykom strony internetowej naszej szkoły.

Małgorzata Gibek