Strona główna       |        Napisz do nas

Tutaj jesteś: strona główna  |  Aktualności

Sportowe zmagania i radości

W piękny, słoneczny, poniedziałkowy dzień odbył się w naszej szkole Dzień Sportu. W programie imprezy znalazły się indywidualne konkurencje sportowo-ruchowe, marszobieg w dwóch kategoriach wiekowych, oraz cieszące się ogromnym powodzeniem tradycyjne już rozgrywki szkolne w piłce nożnej.

     Dla klas  I - III  nauczyciele przygotowali rozgrywki w „Dwa ognie”. Wśród konkurencji dodatkowych znalazły się ; walka na piankowe miecze, przerzucanie balonów z wodą czy wyścigi w workach na czas. Wszystkie konkurencje sprawiły dzieciom wiele radości  i zadowolenia , a wiszące na piersi medale były powodem dumy i satysfakcji z osiągniętych sukcesów. Równolegle odbywał się konkurs plastyczno- literacki, podczas którego chętni uczniowie pisali dowolne formy wypowiedzi, a inni  wykonywali prace plastyczne pt: „Ja za dwadzieścia lat”.

     Dodatkową atrakcją była prezentacja L.Wizer i M. Salawy z udzielania pierwszej pomocy. Aby wszyscy wyglądali odświętnie w tym roku dziewczęta z klasy VII,  doskonaliły swój kunszt plastyczny na buźkach wszystkich chętnych dzieci.  Lody ufundowane przez Radę Rodziców były kolejną atrakcją cieszącą się dużym powodzeniem. Ponad trzygodzinne zmagania sportowe dostarczyły uczestnikom niesamowitych wrażeń ruchowych, sporą dawkę sportowej adrenaliny i pozwoliły w miłej atmosferze spędzić ten szczególny dzień.

     Nad  realizacją całej akcji czuwały dziewczynki z Klubu Ośmiu Aniołów, Samorząd Uczniowski, nauczyciel wychowania fizycznego Bożena Sajewicz , pedagog szkolny Grażyna Wawrzyniak oraz wszyscy nauczyciele.

 Bożena Sajewicz

Foto

ZAPRASZAMY DO FOTOGALERII:

http://szkolamoszczanka.pl/portal-menu-8-560.html

Powrót

Skok do góry

WebinspiracjeAdmnistracja serwerowa i utrzymanie serwisu
Webinspiracje - Agencja Internaktywna - Stanisław Stadnicki
Licznik odwiedzin: 4192465