SZKOLNY FESTIWAL PIOSENKI ANGIELSKIEJ

28 maja 2019 roku w naszej szkole odbyła się kolejna edycja Festiwalu Piosenki Angielskiej.

Uczestnicy konkursu oceniani byli pod względem poprawności muzycznej, poprawności językowej i ogólnego wrażenia. Mieli możliwość zaprezentować się solo i w duetach. Konkurs przebiegał w dwóch kategoriach wiekowych. W kategorii klas młodszych przyznano dwa I miejsca. Zdobyły je Miriam Pustelniak za utwór „Colours of the wind” oraz  najmłodsza uczestniczka tegorocznego konkursu Marta Włodarczyk, która przygotowała utwór „Lavender`s blue dilly, dilly”. W kategorii klas starszych również przyznano ex aequo dwa pierwsze miejsca, które przypadły Miłoszowi Trzasce za utwór „Imagine” i uczennicy Łucji Stonodze, która zaśpiewała i zagrała utwór „Count on me”. Kinga Żurakowska za utwór „Cups” otrzymała II miejsce.  Zaś miejsce III powędrowało do Noemi Pustelniak, która wystąpiła z utworem „Try everything”.

Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy i zapraszamy do udziału w Festiwalu Piosenki Angielskiej już za rok.

Małgorzata Gibek

ZAPRASZAMY DO FOTOGALERII: