Strona główna       |        Napisz do nas

Tutaj jesteś: strona główna  |  Aktualności

Gminny Konkurs BRD

Dzisiaj w Prudniku odbyły się gminne eliminacje Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym. Celem turnieju było podnoszenie wiedzy ze znajomości przepisów ruchu drogowego oraz kształtowanie wśród dzieci bezpiecznych i kulturalnych zachowań na drodze.

     W turnieju wzięło udział 6 szkół z gminy Prudnik. Uczestnicy musieli wykazać się znajomością przepisów ruchu drogowego rozwiązując testy jednokrotnego wyboru oraz praktyczną umiejętnością jazdy na rowerze, pokonując przygotowany tor przeszkód, Turniej przeprowadzony był w dwóch kategoriach wiekowych. W kategorii szkół podstawowych do lat 12 naszą szkołę reprezentowali: Angelika Bolibrzuch, Amelia Zdanowicz, Michał Marut, Bartosz Salawa. Uczniowie drużynowo zajęli III miejsce.

    Kategorię  drugą tworzyły klasy VII ,VIII i gimnazja. Drużynę starszą reprezentowali: Marta Pawka, Kamil Mykita i Tymoteusz Nowak. Uczniowie podobnie jak drużyna młodsza wykazali się ogromną wiedzą i praktycznymi umiejętnościami zajmując  III miejsce.

    Były również dodatkowe wyróżnienia za indywidualną wiedzę z testów teoretycznych i tutaj nie zawiodła nas Angelika Bolibrzuch  zdobywając  III m.

      Wszystkim uczestnikom turnieju serdecznie gratulujemy !!!!!!

Bożena Sajewicz

Foto

Foto

Foto

Foto

 

Powrót

Skok do góry

WebinspiracjeAdmnistracja serwerowa i utrzymanie serwisu
Webinspiracje - Agencja Internaktywna - Stanisław Stadnicki
Licznik odwiedzin: 2028380