Strona główna       |        Napisz do nas

Tutaj jesteś: strona główna  |  Aktualności

NASZA LAUREATKA W WARSZAWIE!

Kinga Żurakowska-laureatka nagrody głównej ogólnopolskiej kampanii Zachowaj Trzeźwy Umysł - „Autoportret. Zadziwiam siebie, gdy siebie poznaję – czyli o budowie poczucia własnej wartości” po odbiór zwycięskiej nagrody udała się w podróż do stolicy.

Oto sprawozdanie z wyjazdu samej zwyciężczyni:

    „Dnia 23 października 2018 roku miałam okazję wybrać się do naszej stolicy, Warszawy. Mój pobyt był spowodowany wygraną w konkursie ,,Zachowaj Trzeźwy Umysł : Autoportret”.  Cała ceremonia rozdania nagród odbywała się w CENTRUM OLIMPIJSKIM na Żoliborzu. Jeśli chodzi o moje wrażenia to są i były one bardzo pozytywne. Gala została przeprowadzona profesjonalnie i w miłym nastroju, a prowadził ją Jakub Porada, który jest również autorem książki, która była jedną z nagród konkursowych. 

    Uroczystość rozdania nagród rozpoczęła się od słodkiego poczęstunku. Następnie zostaliśmy zaproszeni do sali, w której to wszystko się odbywało. Tam, wcześniej przedstawiony Jakub Porada, przywitał nas i przedstawił nam kapitułę tegorocznego konkursu. Po tym wszystkim wreszcie nadszedł moment wręczania nagród. Podczas kiedy uczestnicy odbierali nagrody i wyjaśniali co przedstawia ich praca, na ekranie wyświetlał się ich rysunek lub też wiersz. Jeśli chodzi o wiek uczestników, był on bardzo rozległy, ponieważ były tam osoby, które miały 7 lat i były również takie, które miały 17 lat. Laureatów było aż 33, więc gala nie trwała pół godziny tylko trzy godziny. Pomimo to była ona bardzo ciekawie poprowadzona. Nagrody, jakie dostaliśmy, były również miłą niespodzianką, a dostaliśmy wcześniej wspomnianą książkę Jakuba Porady „Porada na Europę 2’’ oraz głośnik marki SONY.

    Bardzo się cieszę, że mogłam tam być i mam nadzieję, że nie jest to mój ostatni raz. Dziękuję osobom, które w jakiś sposób przyczyniły się do mojej wygranej. Na pewno tego nie zapomnę.”

Kinga Żurakowska

 

Powrót

Skok do góry

WebinspiracjeAdmnistracja serwerowa i utrzymanie serwisu
Webinspiracje - Agencja Internaktywna - Stanisław Stadnicki
Licznik odwiedzin: 2681693