Konkurs na „Kasztanka 2018 roku”

Przyszła jesień i nasz przedszkolny kasztanowiec obdarował naszych przedszkolaków swymi owocami – kasztanami.

Dzieci zbierały je z uśmiechniętymi buźkami i planowały, co z nich ze swoimi rodzicami zrobią w domu. W przedszkolu tradycyjnie odbył się konkurs na „Kasztanka 2018 roku”. Konkurencja była duża, gdyż dzieci przyniosły bardzo dużo ślicznych, wykonanych wspólnie z rodzicami prac. Dzieci same wybrały zwycięzcę tegorocznego konkursu, został nim SERFER wykonany przez Antoniego Poterałowicza. Antoś otrzymał dyplom za zajęcie I miejsca i słodkie upominki. Ponadto wszyscy uczestnicy konkursu za swoje  prace otrzymali dyplomy i słodkie upominki.  Jesteśmy dumni, że co roku coraz więcej dzieci bierze udział w tym konkursie, gdyż jest to uhonorowanie nazwy naszego przedszkola „Przedszkole pod kasztanem” oraz dobra zabawa dla dzieci i ich rodziców.

Ewa Pelczar

ZAPRASZAMY DO FOTOGALERII: