Strona główna       |        Napisz do nas

Tutaj jesteś: strona główna  |  Aktualności

Dzień Chłopaka

Dzisiaj w naszej szkole obchodziliśmy Dzień Chłopaka. Z tej właśnie okazji członkinie Samorządu Uczniowskiego i Klubu Anioła przygotowały i przeprowadziły plebiscyt pod hasłem: „Siedmiu Wspaniałych”.

Podczas ostatniego tygodnia dziewczynki przeprowadziły głosowanie w wyniku, którego zostało wybranych po 7 chłopców z dwóch kategorii wiekowych ( klas I-IV i V-VIII).

    I tak w wyniku głosowania zostali wyróżnieni Ci, którzy zebrali najwięcej głosów. Wśród wybranych znalazł się: romantyk, dobry przyjaciel, model, wódz, przystojniak, milusiński, żartowniś. „Siedmiu wspaniałych” otrzymało gromkie brawa i słodkie medale.

  Kolejną niespodziankę w postaci kiermaszu przygotowała przy wsparciu wychowawczyni i rodziców, klasa VIII. Na suto zastawionych stołach pojawiły się przepyszne sałatki, ciasta i drobne słodycze. Dużą popularnością cieszyła się również loteria fantowa. Chętnych było dużo tym bardziej, że w wokół nas rozchodził się przemiły zapach mydełek przygotowanych przez p. Podwysocką. Wrażeń było mnóstwo, zobaczymy co będzie za rok.

SU i Klub Anioła

Foto

 

ZAPRASZAMY DO FOTOGALERII:

http://szkolamoszczanka.pl/portal-menu-8-445.html

 

Powrót

Skok do góry

WebinspiracjeAdmnistracja serwerowa i utrzymanie serwisu
Webinspiracje - Agencja Internaktywna - Stanisław Stadnicki
Licznik odwiedzin: 4192477