Spotkanie pełne niespodzianek [ŁĄKA PRUDNICKA]

W naszym przedszkolu zawitał niesamowity gość, była to pani Małgorzata Żółtaszek, autorka wielu pu-blikacji dla dzieci, która przyjechała z Wrocławia na zaproszenie pani Magdy Grzywacz, pracownika biblioteki WDK oraz Prudnickiej Biblioteki Miejskiej, a także członka DKK (dyskusyjnego klubu książki).

Spotkanie to przepełnione było wieloma niespodziankami, twórczymi i radosnymi działaniami dzieci wspieranymi przez panią Małgosię. Dzieci z radością brały udział w tworzeniu książki przy użyciu nowoczesnej technologii komputerowej - komputer dziecięcy z różnymi odgłosami. Przedstawiły też opowiadanie pani Małgosi pt. „Jak Anitce uciekły zabawki”, uczestniczyły w przygotowanych przez Nią zabawach ruchowych przy muzyce. Dzieci podziękowały pani Małgosi za bardzo miły i pełen radosnych emocji wręczając bukiecik i dyplom „Przyjaciel Przedszkola”. Długo jeszcze z radością opowiadały o swoich przeżyciach na spotkaniu.

Ewa Pelczar

ZAPRASZAMY DO FOTOGALERII: