LAWINA LAUREATEK KONKURSU JEDNEGO WIERSZA IM. MICHAŁA LISOWSKIEGO o uzależnieniach

Finał XX EDYCJI Konkursu Jednego Wiersza im. Michała Lisowskiego o uzależnieniach, konkursu o zasięgu krajowym – przyniósł, poetycko! rzecz ujmując, grudniową lawinę laureatek ze szkoły w Moszczance.

Uroczysta gala finału konkursu odbyła się 1 grudnia 2017 r. w Centrum Kultury w Głuchołazach. Podczas niej prezentowane były wiersze laureatek i laureatów trzech kategorii wiekowych..

Poważnemu tematowi uzależnień oraz niełatwej formie literackiej, w kategorii „dzieci do lat 14”, sprostały i zdobyły nagrody oraz wyróżnienia nasze uczennice!

II NAGRODA – ŁUCJA STONOGA, lat 11

II NAGRODA - ALICJA BATKO, lat 12

WYRÓŻNIENIE - DARIA SZKWAREK, lat 10

WYRÓŻNIENIE – AMELIA ZDANOWICZ, lat 10

WYRÓZNIENIE - KAROLINA MASZTALERZ, lat 13

WYRÓŻNIENIE – JOANNA BANDUROWSKA, lat 13

Jakie szczęście, że UCZENNICE Z ,,SEMENOWICZ”, młode poetki - uzależnione są jedynie od… tworzenia!

Wyrazy uznania dla Ich talentu! Nagrodzoną twórczość zamieszczam w zakładce EKSPRESJA DZIECIĘCA.

Zapraszam serdecznie Czytelników – Gości odwiedzających naszą stronę internetową - do lektury dobrej poezji dziecięcej

Małgorzata Żuk – tutor

WIERSZE LAUREATEK: