Strona główna       |        Napisz do nas

Tutaj jesteś: strona główna  |  Aktualności

Dzień Życzliwości i Pozdrowień

W tym roku 21 listopada po raz pierwszy nasza szkoła obchodziła Dzień Życzliwości i Pozdrowień.

    Był to dzień wyjątkowy; pełen uśmiechów, miłych słów, gestów, pozytywnych emocji. Obfitował w różne atrakcje. W naszej szkole dominował kolor żółty – kolor optymizmu i radości. Szkoła została udekorowana – oczywiście żółtymi uśmiechniętymi buźkami. Przedstawiciele samorządu uczniowskiego przypinali każdemu UŚMIECHNIĘTĄ BUŹKĘ, która przez cały dzień przypominała, że mamy być życzliwi i uprzejmi w stosunku do siebie. Klub Ośmiu Aniołów i SU przygotował również kiermasz słodkości i loterię fantową. Na obficie zastawionych stołach można było znaleźć smaczne domowe wypieki, a najmłodsi uczniowie cieszyli się z wylosowanych zabawek, gier i książeczek.

Działała także „Poczta życzliwości”. Każdy mógł przekazać życzliwe, ciepłe słowa do wybranych osób. Na korytarzu została umieszczona tablica z rymowankami na temat kultury, tolerancji i życzliwości, a w klasach młodszych dzieci pojawiły się plakaty.

Za całość imprezy odpowiedzialny był Samorząd Uczniowski, Klub Ośmiu Aniołów i p. Bożena Sajewicz.

    Mamy nadzieję, że ten dzień sprowokował nas do spojrzenia na codzienność inaczej: po co narzekać i dąsać się na siebie skoro można inaczej. Z każdej trudnej sytuacji jest jakieś wyjście, zawsze warto przeprosić, rozmawiać, pozytywnie nastawić się do siebie i do świata. Czasami wystarczy tylko szczery uśmiech i od razu życie staje się lepsze.

Bożena Sajewicz

Foto

ZAPRASZAMY DO FOTOGALERII:

http://www.szkolamoszczanka.pl/portal-menu-8-342.html

Powrót

Skok do góry

WebinspiracjeAdmnistracja serwerowa i utrzymanie serwisu
Webinspiracje - Agencja Internaktywna - Stanisław Stadnicki
Licznik odwiedzin: 4192472