Strona główna       |        Napisz do nas

Tutaj jesteś: strona główna  |  WARSZTATY TEATRALNE

Warsztaty teatralne dla dorosłych to przedsięwzięcie realizowane od 6 kwietnia 2021 roku w Szkole Podstawowej w Moszczance w ramach projektu Lokalnego Ośrodka Wiedzy i Edukacji. Założenia programu tych zajęć odzwierciedlają cel projektu LOWE, akcentujący aspekt aktywizowania społeczności lokalnej na rzecz rozwoju tych umiejętności, które stanowią podstawę uczenia się przez całe życie. Uczestnicy warsztatów teatralnych rozwiną kompetencje społeczne i interpersonalne (poczują większą swobodę w relacjach z innymi), przełamią nieśmiałość, lęk przed wystąpieniami publicznymi. Nabiorą pewności siebie. Poprawią dykcję oraz pamięć. Staną się bardziej wrażliwi i kreatywni (...)
Warsztaty teatralne prowadzone w szkole dla osób dorosłych w ramach projektu Lokalnego Ośrodka Wiedzy i Edukacji stanowią okazję zaspokojenia twórczego wyrażania siebie. Ich uczestnicy to osoby, którym zależy na poznaniu i rozwijaniu własnych możliwości kreacyjnych oraz na artystycznym wyładowaniu emocji. Zajęcia zapewniają przestrzeń, gdzie jedni rozwijają swój potencjał twórczy, inni – w przyjaznym otoczeniu – uczą się tej pożądanej we współczesnym świecie sztuki bycia kreatywnym. Małgorzata Żuk
Praca zespołowa w rozkwicie! Sceny improwizowane przynoszą grupie radość, otwierają jej członków na nowe artystyczne wyzwania.
Uczestnicy zajęć teatralnych w ostatnim miesiącu trwania warsztatów przystąpili do zagadnień stricte scenicznych. Dorośli adepci sztuki teatralnej skupili się na ekspresji ciała: na ruchu, geście, mimice, słowie. Dzięki solidnemu dofinansowaniu z projektu Lokalnego Ośrodka Wiedzy i Edukacji mogli również zadbać o swój wizerunek sceniczny, odgrywając w teatralnych kostiumach role postaci z dramatu Słowackiego ,,Balladyna” w malowniczym plenerze oraz na scenie letniej naszej szkoły w Moszczance. Małgorzata Żuk (...)
Uczestnicy projektu LOWE w sobotę (3 lipca) na Dużej Scenie Teatru Jana Kochanowskiego w Opolu obejrzeli kultową komedię Andrzeja Saramonowicza "Testosteron” w reż. Roberta Talarczyka.

Skok do góry

WebinspiracjeAdmnistracja serwerowa i utrzymanie serwisu
Webinspiracje - Agencja Internaktywna - Stanisław Stadnicki
Licznik odwiedzin: 4482324