Co nowego
SERDECZNIE WITAMY NA NASZEJ NOWEJ STRONIE INTERNETOWEJ. WIERZYMY, ŻE SPEŁNI ONA PAŃSTWA OCZEKIWANIA I DOSTARCZY BIEŻĄCYCH INFORMACJI O NASZEJ SZKOLE
Marzena Kędra - Dyrektor Szkoły

Międzynarodowy Dzień Kropki,

to co raz bardziej popularne święto kreatywności, odwagi i zabawy. Obchodziliśmy je w tym roku 15 września.
News Amerykański pisarz i ilustrator książek dla dzieci Peter H. Reynolds w 2003 roku wydał książeczkę pod tytułem “The Dot” czyli “Kropka”. Jej bohaterką jest mała Vashti, która dzięki malutkiej kropce i wspaniałej, mądrej nauczycielce plastyki uwierzyła w swoje możliwości. Książka została przetłumaczona na ponad dwadzieścia języków i wydana alfabetem Braille’a. Książka szybko zyskała też popularność wśród najmłodszych czytelników inspirując ich do odkrywania swoich talentów.      Opowiadanie (...)
Data: 2020-09-17

Powitalna wizyta

Słowo „magiczna” już samo w sobie ma coś ekscytującego, a „magiczna skrzynka” wyzwala jeszcze więcej emocji.
News O te przeżycia zadbała „nowa” pani pielęgniarka, która zjawiła się u drugoklasistów nie z jedną, ale z dwiema „magicznymi skrzynkami”. Rozbudziła ciekawość dzieci, które przyglądały się z zapartym tchem, jak z pojemnika wynurzały się przedmioty służące zdrowiu, a w rękach pani pielęgniarki nabierały szczególnej mocy. Już po chwili zjednała sobie wielką uwagę dzieci a jej uśmiech, otwartość sprawiły, że dzieci pozwoliły sobie zmierzyć ciśnienie, temperaturę i zadawały „ciekawskie” pytania. Dziękujemy (...)
Data: 2020-09-14

Uroczyste rozpoczęcie Roku Szkolnego 2020/2021

1 września odbyło się uroczyste, choć trochę inne rozpoczęcie roku szkolnego.
News Uczniowie poszczególnych klas spotkali się z wychowawcami w swoich salach lekcyjnych. Pani Dyrektor odwiedziła uczniów w ich klasach, życząc im powodzenia w nowym roku szkolnym. Tego dnia powitaliśmy też nowych uczniów. Odbyło się pasowanie na pierwszoklasistę, którego dokonała Pani Dyrektor. Były pamiątkowe zdjęcia oraz dyplomy. Wszystkim życzymy sukcesów w nauce oraz pogody ducha. Małgorzata Zaworska ZAPRASZAMY DO FOTOGALERII: http://szkolamoszczanka.pl/portal-menu-8-625.html (...)
Data: 2020-09-04

PROCEDURY BEZPIECZEŃSTWA W OKRESIE PANDEMII ZGODA NA MIERZENIE TEMPERATURY ANKIETA EPIDEMIOLOGICZNA KARTA ZGŁOSZENIA DO ŚWIETLICY KLAUZULA INFORMACYJNA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH   (...)
Data: 2020-08-25