Strona główna       |        Napisz do nas
Co nowego
SERDECZNIE WITAMY NA NASZEJ NOWEJ STRONIE INTERNETOWEJ. WIERZYMY, ŻE SPEŁNI ONA PAŃSTWA OCZEKIWANIA I DOSTARCZY BIEŻĄCYCH INFORMACJI O NASZEJ SZKOLE
Marzena Kędra - Dyrektor Szkoły

Księgi, książki, książeczki i…

W bibliotece w odnalezieniu książek pomagają katalogi, te tradycyjne, czy też elektroniczne, ale zawsze można poprosić o pomoc panią bibliotekarkę.
News Uczniowie klasy drugiej umówili się na wywiad. Najpierw w klasie przedyskutowali, czego by chcieli dowiedzieć się od pani pracującej w naszej małej, ale przytulnej bibliotece szkolnej. Potem ułożyli pytania i o wyznaczonym czasie zjawiliśmy się wśród regałów i książek.  O co zapytali, czego się dowiedzieli? Czytaj w autoryzowanym wywiadzie.     Wywiad z naszą bibliotekarką-panią Martą  Czy lubi pani czytać książki?           - Bardzo lubię czytać książki. Jakie książki (...)
Czytaj całą aktualność +
Data: 2021-02-25

Przedmiotowe konkursy wojewódzkie – rozstrzygnięte!

Miło nam powiadomić, że w lutym br. dwoje siódmoklasistów z naszej szkoły wzięło udział w konkursach wojewódzkich.

Victoria Luszczyk – została Laureatką Wojewódzkiego Konkursu Języka Niemieckiego

Michał Marut – został Finalistą Wojewódzkiego Konkursu Historycznego

Wielkie gratulacje dla naszych bohaterów!

Anna Włodarczyk

Emilia Wilińska  
Czytaj całą aktualność +
Data: 2021-02-24

Mali odkrywcy

News      26 lutego w kalendarzu świąt nietypowych widnieje data określana mianem "Dnia dinozaura". I choć te niezwykłe stworzenia już dawno wyginęły, to nie przestały fascynować ludzi, a szczególnie dzieci. Z racji tego Świetliczaki wcieliły się w rolę paleontologów. Uzbrojeni w jednorazowe rękawiczki, łopaty i ciekawość zaczęli przekopywać naszą szkolno-przedszkolną piaskownicę. Co odkryli? Wyjątkowe okazy dinozaurów... A to dopiero początek tygodnia związanego z "Dniem dinozaura". Więcej szczegółów (...)
Czytaj całą aktualność +
Data: 2021-02-24

Coś innego, coś pięknego…

Po ostatnich, obfitych opadach śniegu wprawdzie już nie ma śladu, ale pozostała pamiątka w postaci trochę innych zajęć artystycznych.
News

Za kartkę posłużył śnieg- dobrze uklepany i wygładzony. Akwarelki i plakatówki w rękach dzieci wyczarowały na śniegu kwiaty, motyle, stworki. Taki kawałek wiosny w zimie…

E. Bury  
Czytaj całą aktualność +
Data: 2021-02-22

KOCIE INSPIRACJE

W dniu 17 lutego 2021roku obchodziliśmy „Światowy Dzień Kota”. Przedszkolaki z Publicznego Przedszkola w Łące Prudnickiej grupa starszaków i maluchów uczestniczyła w zajęciach logopedycznych pt. ”Logo Mruczki”.
News Pani logopeda Kazimiera Czabaj  zapoznała dzieci z kocimi obyczajami. Dzieci mogły uczestniczyć w wesołych zabawach dźwiękonaśladowczych, ćwiczyły aparat artykulacyjny ,wspólnie wszyscy przenieśli się w kocią krainę mruczków. Na zakończenie zajęć logopedycznych każde dziecko otrzymało wyjątkowy dyplom i mogło pomalować sobie kocią buźkę. Głównym celem zajęć   kociego święta było podkreślenie znaczenia roli kotów – wszystkich zwierząt w życiu człowieka oraz uwrażliwienie dzieci na los porzuconych i bezdomnych (...)
Czytaj całą aktualność +
Data: 2021-02-22

Dbam o zdrowie

News Zdrowo myślą, zdrowo jedzą uprawiają sport - nie siedzą! Jem warzywa i owoce, sypiam dobrze całe noce. Stale rosną siły moje - i wirusów się nie boję! Strach ma wielkie oczy, ale ten przed pobytem w szpitalu rozwiała pani pielęgniarka prezentując dzieciom, razem z wielką pluszową maskotką misia, niektóre elementy pomocy chorym przebywającym na oddziałach szpitalnych. Miśkowi podłączono kroplówkę, opatrzono ranę na głowie, zmierzono temperaturę a Wiktoria miała okazję zmierzyć sobie ciśnienie, zupełnie tak samo, jak w szpitalu (...)
Czytaj całą aktualność +
Data: 2021-02-22

Spotkanie karnawałowe „on-line”

Karnawał to miła tradycja przepełniona muzyką i zabawą, gdzie ważnym elementem tego okresu są bale karnawałowe. Pandemia koronawirusa sporo namieszała w naszym życiu i w tym roku nie mogliśmy tradycyjnie świętować.
News We wtorkowe popołudnie uczniowie klasy VI wspólnie z wychowawcą zorganizowali spotkanie on-line. W tym roku bez tańców, bez tradycyjnej pizzy, natomiast w zaciszu swoich domów spędziliśmy wspólnie ten czasu. Odbyły się quizy przygotowane przez naszych kolegów – Romka i Kubę, a także zorganizowaliśmy konkurs na najlepsze przebranie karnawałowe, które wygrał Oskar Trembecki. Wspólnie spędziliśmy bardzo miłe i wesołe popołudnie. Wychowawca klasy – Król Anna       (...)
Czytaj całą aktualność +
Data: 2021-02-16
Galeria Galeria Galeria Galeria Do wolnosci FB
Szkoła na medal Galeria Skrzydla
WebinspiracjeAdmnistracja serwerowa i utrzymanie serwisu
Webinspiracje - Agencja Internaktywna - Stanisław Stadnicki
Licznik odwiedzin: 2679850