Sukcesy sportowe

Uczniowie naszej szkoły często biorą udział w zawodach sportowych, w których odnoszą liczne sukcesy

17.11.2010r. dziewczęta w składzie( H.Seńków, W.Jonik, N.Masztalerz, J.Spodzieja, R.Adamska, J.Wierzbicka, E.Dacenko, K.Worożańska,) zdobyły I miejsce w miejsko-gminnych zawodach w halowej piłce nożnej dziewcząt, tym samym awansowały do powiatu.Gratulacje!

25.11.2010r. dziewczęta w składzie( H.Seńków, J.Spodzieja, R.Adamska, J.Wierzbicka, E.Dacenko, K.Worożańska, W.Jonik, N.Masztalerz A.Witke.) zdobyły II miejsce w powiatowych zawodach w halowej piłce nożnej dziewcząt.Gratulacje!

14.12.2010r odbyły się gminne indywidualne zawody tenisa stołowego dziewcząt i chłopców.
I miejsce wśród dziewcząt zdobyła - J.Wierzbicka, II - R.Adamska, awansując tym samym do powiatu. Chłopcy również zajęli czołowe miejsca. I miejsce zdobył - W.Bagiński, II miejsce -B.Adamski, . Gratulacje!

14.01.2011r. odbyły się indywidualne powiatowe zawody tenisa stołowego dziewcząt i chłopców. Wśród dziewcząt Im. zdobyła J.Wierzbicka, IVm. – R.Adamska, a chłopców
Vm.- B.Adamski ,VIm. – W.Bagiński. Wszyscy zakwalifikowali się do półfinałów wojewódzkich.

02.02.2011r. w Białej Nyskiej odbyły się półfinały wojewódzkie w indywidualnych zawodach tenisa stołowego dziewcząt i chłopców. Wśród dziewcząt IIIm zdobyła – J.Wierzbicka,
VIm – R.Adamska, B.Adamski zajął – IIIm. Wszyscy zakwalifikowali się do finałów wojewódzkich. Gratulacje!

05.02.2011r. w Rudziczce odbyły sia miejskie mistrzostwa szkół podstawowych w tenisie stołowym drużynowo dziewcząt i chłopców. W obu kategoriach nasi zawodnicy zdobyli
I miejsca. Skład dziewcząt ( J.Wierzbicka, R.Adamska, K.Worożańska) , chłopców (B.Adamski, W.Bagiński). Gratulacje!

03.03.2011r. odbyły się powiatowe zawody tenisa stołowego dziewcząt i chłopców. Nasze dziewczęta w składzie (J.Wierzbicka, K.Worożańska,R.Adamska) zdobyły II miejsce, natomiast chłopcy miejsce III
( B.Adamski, W. Bagiński).Gratulacje!

07.03.2010r. II miejsce zdobyły dziewczęta w gminnych zawodach w unihokeja. Skład drużyny (H.Seńków, L.Seńków, J.Spodzieja, J.Wierzbicka, K.Worożańsaka, N.Rogowska, R.Adamska,, E.Dacenko, N. Masztalerz, W.Jonik). IIIm. zdobyli chłopcy( W.Bagiński, B.Adamski, J.Cieslak, Ł.Wypych, K.Witke,K.Mazepa,D.Krauz,D.Lempart,M.Sękarski).Gratulacje!

31.03.2011r. odbyły się miejsko – gminne zawody w minipiłce nożnej dziewcząt. Nasze zawodniczki w składzie (H.Seńków, L.Seńków, J.Spodzieja, J.Wierzbicka, R.Adamska, , E.Dacenko, K.Worożańska,
N. Masztalerz, W.Jonik).

24.05.2011r. odbyły się gminne indywidualne zawody lekkoatletyczne dziewcząt i chłopców.
Nasze dziewczęta w poszczególnych konkurencjach zdobyły następujące miejsca:
- pchnięcie kulą – Im.- J.Spodzieja
- rzut piłeczką palantową – IIm.- N.Masztalerz
- bieg na 600n – IIm - E.Dacenko
- bieg na 100m – IIIm.- R.Adamska
- skok w dal – IIIm - N.Masztalerz
- sztafeta - IIm ( L.Seńków, E.Dacenko, R.Adamska, N.Masztalerz).

Wśród chłopów:
- bieg na 100m - Im. - W.Bagiński
- skok w dal – Im.- W.Bagiński

26.05.2011r. odbyły się powiatowe indywidualne mistrzostwa lekkoatletyczne dziewcząt i chłopców.
Nasze dziewczęta w poszczególnych konkurencjach zdobyły następujące miejsca:
- pchnięcie kulą – IIm.- J.Spodzieja
- rzut piłeczką palantową – IIm.- N.Masztalerz
- bieg na 600m – IIIm. E.Dacenko
Wśród chłopców:
- bieg na 100m - Im. - W.Bagiński
- skok w dal – Im.- W.Bagiński

J.Spodzieja, N.Masztalerz, W.Bagiński zakwalifikowali się do finałów wojewódzkich w Opolu.
Gratulacje! Życzymy dalszych sukcesów w nadchodzącym roku szkolnym.

Dziś: poniedziałek, 20 maja 2024r. r., 141 dzień roku.

Imieniny: Bazylego, Bernardyna, Aleksandra

Jesteś biedny i nieszczęśliwy nie dlatego, że Bóg tak chciał, ale dlatego, że twój ojciec wpoił ci, że tak musi być.

- Henry Ford